Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet kannába tankolni...

Hol lehet kannába tankolni hatósági áron?

Figyelt kérdés

Traktorba kellene, mindig is kannába vittem. Eddig vittem a kocsim forgalmiját magammal mert a traktornak nincsenek papírjai rendszáma. Most nálunk az OMV, Lukoil és Mol kúton ki van írva, hogy kannába tilos tankolni.

Tudja valaki, hogy Shell, Auchan kutakon mi a helyzet? Azok vannak a közeli településen. Esetleg más is szóba jöhet.

Nem vagyok milliomos, de fizetem az adókat, a 27% áfát, stb, így úgy gondolom joggal tankolhatom meg a kannámat a traktorhoz, hogy dolgozni tudjak a leadózott földemen.


2022. jún. 29. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Traktorral nem lehet kimenni a kútra?
2022. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha szerencséd van akkor valamelyik automata kúton. Pl Auchan. Viszel magaddal valamilyen forgalmit és azt lecsippantod a kannás tankolásnál.
2022. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sehol. Nagy kúton azért nem tudsz mert a kutas emiatt nem kockáztatja a karrierjét, kis kúton meg azért nem mert jelenleg ez az egyetlen bevételforrásuk így nem fogja engedni a kutas.
2022. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
El mész a legközelebbi nagy kútra és adsz egy ezrest a kútkezelőnek hogy nézzen már félre. 10 liternél is olcósbban ki jössz így.
2022. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Na az ilyen beböfögés miatt, én nem hogy hatósági áron, de sehigy nem adnék.


"Nem vagyok milliomos, de fizetem az adókat, a 27% áfát, stb, így úgy gondolom joggal tankolhatom meg a kannámat a traktorhoz, hogy dolgozni tudjak a leadózott földemen."


De a kutasok f..szaval elvered a csalant Te is.

2022. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A traktorom nem mehet ki az közútra, zárt kertben viszont használható munkára.


A kutas veszekedjen Zsotyóval meg Vityával, ne az egyszerű senkivel mint én. Én csak a politikusok adta jogommal akarok élni! Magyar adófizető vagyok, súlyadót, stb fizetek! 3 gyerekem van! Miért nem tankolhatok becsülettel 10 litert kannába? Szemétség!

2022. jún. 29. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

"Én csak a politikusok adta jogommal akarok élni"

A politikusok viszont jelenleg olyan ahhoz adtak jogot, hogy MAGYAR FORGALMI RENDSZÁMÚ GÉPJÁRMŰBE 480 Forintért tankolhass. Tankolhatsz kannába, csak piaci áron.

2022. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Mivel se a traktornak se a kannának nincsen forgalmija így jelenleg sehol
2022. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél már kétezer forintért egy golyós szelepes leszívó csövet, aztán tankolj a kocsidba, otthon meg szívd le belőle.
2022. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

Milyen adóról beszélsz kisgyerek?

Az őstermelők lófax adót sem fizetnek. Vicc az amit közteherként adóznak.

Fizeted a 27% áfát? Ki nem?! Minden külföldi is megfizeti aki Magyarországon vesz valamit. A te "logikáddal" élve akkor ők is hadd tankoljanak már 480on.

2022. jún. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!