Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet kannába tankolni...

Hol lehet kannába tankolni hatósági áron?

Figyelt kérdés

Traktorba kellene, mindig is kannába vittem. Eddig vittem a kocsim forgalmiját magammal mert a traktornak nincsenek papírjai rendszáma. Most nálunk az OMV, Lukoil és Mol kúton ki van írva, hogy kannába tilos tankolni.

Tudja valaki, hogy Shell, Auchan kutakon mi a helyzet? Azok vannak a közeli településen. Esetleg más is szóba jöhet.

Nem vagyok milliomos, de fizetem az adókat, a 27% áfát, stb, így úgy gondolom joggal tankolhatom meg a kannámat a traktorhoz, hogy dolgozni tudjak a leadózott földemen.


2022. jún. 29. 18:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok őstermelő! Munkahelyem van, hétvégén dolgozok a földemen, gyümölcsöt termesztek saját magunknak. A telek után is nem kevés vagyonszerzési illetéket fizettem.
2022. jún. 30. 13:48
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezt mind elsírod a kutasnak is talán engedi. De esélyesebb hogy nem.
2022. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!