Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gáz egyetemistának...

Mennyire gáz egyetemistának egy Suzuki Ignis vagy Wagonr?

Figyelt kérdés
Ilyenek a nagypapáknak szokott lenni, de olcsó fenntartása miatt megtetszett. Mennyire gáz ilyennel egyetemre bejárni?
2022. júl. 1. 00:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem gáz. Kit érdekel mit vezetsz egyetemistaként? Nem most kell gazdagnak lenned.
2022. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
szerintem elég menő, ha egy egyetemista az alapján tud dönteni, hogy neki mi a jó
2022. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Nappali szakos hallgatóként a többségnek nincs állandó jövedelme, egy komolyabb autó fenntartása gyakorlatilag lehetetlen szülői támogatás nélkül.

2022. júl. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Vegyél Bentley-t , az nem gáz.

De az ilyen gondolkodás az gáz nagyon.

2022. júl. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen normális. Többre nézem, mint aki ócska BMW-vel jár, csak mert az a "menő".
2022. júl. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Atya ég! :O

Én egyetemistaként vonattal és villamossal közlekedtem. Nem éreztem gáznak, csak kényelmetlen volt. De egyetemistaként ebből gazdálkodott az ember. A popómat csapkodtam volna a földhöz örömömben ha akkoriban lett volna egy Suzukim (és saját erőből fenn is tudtam volna tartani). Nem azon agyaltam volna hogy gáz-e.

2022. júl. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

A mai világban egyetemistaként már legalábbis profi managernek, programozónak, üzletkötőnek kéne lenned, nemzetközi közgazdasági ismeretekkel kéne rendelkezzél és három nyelven kéne tudnod legalább középszinten, valamint a legújabb trendeket naprakészen tudni kell és alkalmazni...


Nyilván ez az elvárás manapság, úgy általában.


Remélem érted az iróniát...

2022. júl. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

Semmilyen kocsi nem gáz, amit te választasz és te spóroltad össze a rávalót. Ami gáz: a papakedvence mamahoteles majmok apuci által a seggük alá tolt nullkilométeres bármi.


Egyébként mindkettő jó választás, igénytelen, olcsón fenntartható, irígyelni nem fognak érte, lopni sem fogják.

2022. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok egyetemista már annak is örülne ha lenne autója. Magadnak veszed vagy másoknak? Nem gáz egyáltalán.
2022. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Ciki.
2022. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!