Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gáz egyetemistának...

Mennyire gáz egyetemistának egy Suzuki Ignis vagy Wagonr?

Figyelt kérdés
Ilyenek a nagypapáknak szokott lenni, de olcsó fenntartása miatt megtetszett. Mennyire gáz ilyennel egyetemre bejárni?
2022. júl. 1. 00:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy milyen autót veszel magadnak ha tetszik akkor ne érdekeljen más véleménye. Nyilván azt kellene nézni mi az amit fenn is tudsz tartani mert sokkal könnyebb megvenni egy autót, mint fenntartani ezt én megtapasztaltam már. Meg az dicséretes hogy tudod a határaidat tudod mi fér bele és mi nem és ezalapján választasz mert érzed hogy szükséged van rá, gondolom egymagad fogsz benne ülni esetleg 1-2 haver arra pedig tökéletes.

A pakolhatósága az nem nagy de ha nem akarsz sok cuccal rohangálni meg inkább városi használatra kell akkor bőségesen elegendő. Meg a parkolás is könnyebb lesz vele főleg párhuzamosan, meg ha első autó erre tökéletes.

Aztán ha nagyobbra lesz szükséged később akkor lecseréled.

2022. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
Nem lennék képes egy Suzukiba beszállni.
2022. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
#12 az csak a te bajod. Gyógymódja és a kór keletkezése egyelőre ismeretlen. A fertőzött egyedek többnyire ártalmatlanok, elkülönítésük nem szükséges.
2022. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
4-esnél a pont.
2022. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Olyan autót vegyél, ami neked tetszik (és persze belefér árban).


Nálunk 80%-ban átlagos autókkal járnak. Suzuki swift,Ignis, Fordok, de mindegyik régebbi. Kevesen jönnek vadiúj kocsival. Meg asztán egyetemre bejárni bőven elég egy egyszerűbb autó.

2022. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én úgy vagyok vele, hogy lenne pénzem jobb autóra is, de egy 22 éves Toyota yaris verso 1.3 benzinnel járok, mert még jó és kielégítő számomra, tervezem még egy pár évig járni vele utána letenni . Van egy Hyundai tucson is a családban de esküszöm, hogy azon kívül, hogy menő abszolút roszabb autó :D.

Szóval az autó az neked kell tetszedjen nem másoknak! Megnyugtatlak menő autó 40.000 euro és az is csak pár évig. Másrészt pedig csajozni sem kocsival kell hanem tiszta szívvel!

2022. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%
Előző vagyok, wagon r az olyan mint az Opel agila, volt nekünk olyan is, de ez a Toyota yaris verso sokkal de sokkal jobban bevált minden tekintetben jobb, drága alkatrész de igazából olcsóbb mert nem kell cserélni ;) 4 éve minden nap begyujtsuk de cserbe nem hagyott, naponta 3 km megy minimum tejet hordunk ki minden 150m megáll amíg a falun felmegy , el járunk ide oda stb, megy végzi a dolgát motor ilyesmi semmi semmi baj nem volt, felfüggesztésnél a buksákot ette meg a köves út, de még azok vannak benne nem kelett cserélni éppen. 6l a fogyasztása, ha hajtod neki 140 el akkor 8l
2022. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nem gáz. Nálunk a 60 főből kb. 5 járt kocsival xD Értelem szerűen szülők által finanszírozva. Egyik se volt felső kategóriás autó, és nem is foglalkoztatott senkit. Egyik szegényebb srácnak 30 éves Ladája volt pl. de nem néztük ki, sőt kifejezetten tiszteletük hogy igyekszik neki a család segíteni.
2022. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%

Suzuki ignis külsőleg jobb szerintem

egy csoporttársamnak is hasonló van

szerintem szerencsés vagy h van egy saját kocsid.

Én mindig busszal villamossal mentem be egyetemre

2022. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az autónak ne mondd meg, hogy egyetemista vagy, semmi hátrányod nem lesz..
2023. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!