Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autókereskedések az összes...

Az autókereskedések az összes autójukat meg szokták hirdetni a használtautó.hu-n?

Figyelt kérdés
Érdemes elmenni személyesen is szétnézni, vagy ami fent van a hahun, az a teljes kínálat?
2022. júl. 1. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Változó. Van amelyik az összeset meghirdeti, van amelyik csak az érdekesebbeket, vagy amin hamar túl akar adni, van amelyik meg egyáltalán nem hirdet.
2022. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

+ személyesen érdemes mindenképp, akkor is, ha nincs kiszemelt autó, lehet, hogy pont ott tetszik meg valamelyik, meg ugye egy használt autónál élőben kell látni egyébként is.

Meg sok helyen egymás mellett van 3-4 nagyobb használt autó kereskedés

2022. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nyilván ahol csak lehet, hirdetik, hogy minél szélesebb közönség előtt legyen ismert, hogy ott eladó autó van...


Ha nem hirdeti, meg mismásol, meg csak a jófogáson, az olyan is... gagyika.

2022. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én úgy vásároltam autót, hogy még épp fel sem volt téve sehová csak bementem megtetszett és utána kérdeztem. Olyan friss volt hogy hírtelen árat sem tudtak mondani.


Ahol sok autó forog ott nyílván nagyobb az átfutási ideje még minden felkerül

2022. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nemrég láttam egy lancia themat ami nem volt meghirdetve.
2022. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Egerbe vagy Miskolcra érdemes inkább elmenni szétnézni? (a kettő között lakok)

2022. júl. 1. 11:47
 7/13 anonim ***** válasza:

Miskolc nagyobb de persze sosem tudni hol lesz olyan amit te szeretnél


Illetve Nyíregyháza Debreceni út és Debrecen Mikepércsi ut is tömve van kocsikkal

2022. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

+ Mályiban is van legalább 5 használt kereskedés. Meg Mezőkövesden is legalább 3.

A kettőből szerintem Miskolcon van több, Egerben csak a Kistályain van pár, meg a Tesco mellett.

Debrecenben a Vámospércsin is van pár meg a Böszörményin is.

2022. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ment mindenkinek a zöld pipa. 😉
2022. júl. 1. 11:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Töltené a franc a napját kereskedésből kereskedésbe támolygással ebbe a melegbe (meg úgy általában)... Amit említettek hogy még árazva se volt a kocsi, az ritka azért.
2022. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!