Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány köbcentis motort lenne...

Hány köbcentis motort lenne az, amivel már biztonságosan lehet hátul utast is szállítani?

Figyelt kérdés
Típust is írhattok.
2022. júl. 7. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
250 ccm-re szokták már azt mondani, hogy talán-talán már előzni is lehet vele, meg úgy általában, túrázni megfelelő.
2022. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nem a köbcentin múlik hogy mikor vagy biztonságos.

Mi régen a 125-össel körbe jártuk az országot és nem volt semmi bajunk.

2022. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetőleg ne olyan fotelmotor, vagy hasonló legyen, melynek nehezebb utassal leng a váza(csavarodik ide-oda)persze csak alig észrevehetően..amúgy legalább 250 -es négyütemű legyen..

....nem vitatom, hogy az 1,6-os Harley kellemesebb, vagy a 2000-es Honda Goldwwing, de ez már a túlzás kategória(nekem)

2022. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Kettő vagy 4üteműre gondolsz.
2022. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy kb. 150-es végsebességű 250-es motorral már nem merészkednék ki autóútra, nincs benne annyi tartalék, amit komfortosnak éreznék. Városon belül viszont sima. Nekem olyat mondtak, hogy 400 alatt nem éri meg, mert talán működik, de azért drága egy motor ahhoz, hogy kicentizd, mi a megfelelő, bármikor változhatnak a prioritásaid; ha túrázol az utassal, akkor gondolom már rakomány is van, az is súly. Nekem Honda CB600F-em van, lehet ésszel használni és elbírja az utast meg a dobozt. Tuti nem az "éppen jó" alsó határra költenék, ha ilyen terveim lennének, de attól függ, mik a körülmények. Például ha csak városban használnám, valószínűleg nem ilyen motorom lenne.
2022. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!