Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bőröndben mennyire biztonságos...

Bőröndben mennyire biztonságos szállítani az alábbiakat? A rázkódás nagyon árthat?

Figyelt kérdés

Xbox series S + 24" monitor

vagy

Mini gamer pc + 24" monitor

vagy

Gamer laptop


Mindegyik eredeti dobozában becsomagolva és úgy be a bőröndbe?!? A rázkódástól tönkre mehet valami?


2021. máj. 1. 01:28
 1/4 Tepfal válasza:
100%

Én kibélelném pluszban a bőröndöt valami puhával, pl. törölköző, de ha te kezeled (és óvatosan) a bőröndöt, akkor szerintem nem lesz baja. A boltba is szállították, kisebb rázkódástól szerintem nem lesz baja.

Repülőn feladni bőröndben csomagként, vagy ilyesmi az felejtős.

2021. máj. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max annyi, hogy pl pc-nél ha " torony " hűtő van a gépen akkor mindenképp fektetve érdemes szállítani, jó, nem sok esélye van, hogy kiszakad a lapból, de rázkódás közben legalább nem a lapot feszegeti.
2021. máj. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Min szeretnéd utaztatni? Repülőn? Ott semmiképp, mert még ellopják Ferihegyen :D

Buszon, Autón? Ott biztonságosabb, ha eredeti csomagolásában van, hisz abban szállítják őket a világ minden tájára.

PC-nél én biztosan külön csomagolnám a videókártyát és ha nem vízhűtés van benne, akkor a hűtőt is leszerelném és külön csomagolnám el. Mindent kibélelnék teljesen valamivel, hogy minél kevesebb legyen az ütköződés.

2021. máj. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A gimnazista osztálytársaimmal éveking rendeztünk Balatonon LAN partit. Csomagtartóba be lettek állítva a gépek, monitorok és mentünk is. Nem lett soha gond belőle.

Érdemes az eredeti csomagolást megtartani, mert a hungarocel jól megvédi ezeket az eszközöket.

2021. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!