Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsi vásárlás előtt állok..VW...

Xxx6xxx kérdése:

Kocsi vásárlás előtt állok..VW konszern párti vagyok forma terv miatt. Seaton gondolkozok,mert árban kedvezőbb. Mit gondoltok melyik jobb választás? 1.2 tsi/1.4 tsi/1.6 cr tdi?

Figyelt kérdés

Természetesen a tsi motoroknál 2012 utáni darabokra gondolok a problémák elkerülése miatt.

A diesel vs benzin nem számít, megbízhatóságra vagyok kíváncsi vegyes felhasználásra. Minden tapasztalat jöhet vagy infó!



2022. júl. 10. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Golf 6 1.6 crtdi-nk van vagy 5 éve, van benne 200000 km, eddig semmi gond. Tudom ajánlani.
2022. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő motor megbízható elvileg. Én az 1.4 TSI-et választaném 150 LE teljesítménnyel. Ez egy 2.0 CR TDI teljesítményét hozza, és a fogyasztása sem lesz sokkal több, ha nem nyomod neki nagyon. Sőt, a jelenlegi, nem hatósági üzemanyagárakat nézve szerint jobban ki lehet jönni egy TSI-vel. Az 1.6 CR fogyasztásbajnok, de nem túl erős, és szerintem a karaktere is kellemetlen. Legalábbis amit én vezettem, az nagyon szűk fordulattartományban volt jól használható, az 1.4 TSI meg 1500-as fordulat felett szinte azonnal megindul, ha odalépsz neki.
2022. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!