Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki a házból időnként...

Valaki a házból időnként szerintem szándékosan megkarcolja az autómat, lehet hogy mérges rám valamiért. Hogy védekezzek ellene?

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan menetrögzítőt teszel bele, ami mozgásra is bekapcsol.
2022. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állj olyan helyre ahová rá látsz a lakásból, az ablakba meg tegyél egy kamerát.
2022. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a kocsiba tegyél két mozgásérzékelős kamerát. ennyi.persze ne nagyon lehessen látni.
2022. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy ha nem vagy egy kicsit nagyobb darab vagy nem tolsz valami felé küzdősportot, akkor nem félnek az emberek tőled.
2022. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én speciel a szart is kitaposnám belőle, dehát ki hogyan.
2022. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Feljelentést tennék. Lehet, hogy van kamera a környéken, vagy másik szomszédnak, ami látta.
2022. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
Valakinek a helyére szoktál állni? Hangosan hallgatsz zenét? Ugatnak a kutyáid? A járdára állsz? Szól éjszaka a riasztó? Este kondizol a panelban? Ált ilyesmiknek vannak karcolás visszahatásai. Én még sose karcoltam meg autót, de más gonosz dolgot már tettem, amivel ugyan pont 0ft kárt okoztam, de másnap már nem szólt a riasztó egész éjszaka.
2022. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!