Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hűtővízbe véletlenül kb 1...

Hűtővízbe véletlenül kb 1 liter ablakmosó folyadékot öntöttem. Nagy a baj?

Figyelt kérdés

Nem indítottam el az autót. Le szívtam az összes folyadékot ami benne volt majd öntöttem bele tiszta hütővizet. Ennyi elég?

Holnap indulnánk külföldre nyaralni, ugye nem fog megállni az autó emiatt?

Nagy hülyeséget csináltam tudom...


2022. júl. 15. 18:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az még továbbra sem érdekel, hogy hová tűnt egy liter fagyállód trollocska? Így fogsz menni külföldre?
2022. júl. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11.te igen fogyatékos

Nem lett akkor elindítva a kocsi így nem szívta fel a kiegyenlítő tartályból.

Le szívtam és töltöttem bele fagyállót. Beszéltem szerelővel azt mondta így hogy nem indítottam el a kocsit nem lesz gond. Tegnap értünk vissza külföldről és hálisten semmi gond nem volt az autóval.

Kösz a semmitmondó és

rosszindulatú kommented

2022. júl. 26. 12:17
 13/14 krwkco ***** válasza:

"Tegnap értünk vissza külföldről és hálisten semmi gond nem volt az autóval."

Akkor jó. Én is ezt a vonalat támogattam. :)


Más: Bár 11-es stílusa "hagy némi kivánnivalót maga után" (és neked sem kellett volna ugyanazon a szinten válaszolnod), a felvetése lényegében jogos.

Feltehetően elsőre azért töltöttél 1 liter folyadékot a kiegyenlítőtartályba, mert annyi hiányzott belőle. Aminek van valami oka.

Ezért rövidtávon sűrűn ellenőrizni kellene a folyadékszintet. Hosszútávon pedig ki kellene deríteni a fogyás okát.

2022. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp megfogom nézetni.
2022. júl. 27. 11:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!