Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Jetta vs. Kia Ceed?

VW Jetta vs. Kia Ceed?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy dilemmában vagyok, érveket és ellenérveket szeretnék olvasni VW Jetta vs. Kia Ceed mellett/ellen.

3 éve van Volkswagen típusú autóm, előtte 5 évig Suzukim volt…a kettő nyilván nem említhető egy lapon, a Suzi első autó volt és imádtam…alacsony volt a szervízigénye is, keveset fogyasztott, de többre vágytam, így megvettem utána az álomautómat, ami most elérkezett a cseréhez…

A kérdésem az lenne, kinek-mi a véleménye, ha a kettő közül kellene választani? 2012-es évjárat mindegyik kb, üzemanyag benzin(városban használom)…ami aggaszt, hogy a Jetta 1.4 benzin TSI motorral van, amitől nem hallottam túl jó véleményeket…a Kia-król jókat hallottam, “olcsóbb” a fenntartási költsége és a fogyasztási költsége is…viszont a VW talán időtállóbb, megbízhatóbb…

Nem tudni milyen világ jön ősztől, üzemanyagárak, infláció, stb…


Ti melyiket ajánlanátok egy fiatal Nőnek?


Köszönöm előre is a válaszotokat! :)



2022. júl. 17. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy szintén Volkswagen Jetta és Kia Ceed a kettő nem említhető egy lapon.

Egyértelműen a Volkswagen időtállóbb és megbízhatóbb.

2022. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1.4 tsi 10ekm olajcserékkel 150ekm tud . én azt venném amelyikben max 10ekm cserélték az olajat
2022. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!