Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek egy PEUGEOT...

Mi a véleményetek egy PEUGEOT 206 1.4-es autóról? (2003-2005) évjárat!

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék mennyit fogyaszt városban illetve országúton


Az alkatrészek esetleg pénztárca kímélőek-e? Megbízható? stb


2022. júl. 18. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Mégis mi vélemény lenne egy 20 éves autóról?

Pont annyit eszik mint a többi benzines, 6-10 liteert.

2022. júl. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

ne itt kérdezd, hanem a totalcar teszt oldalán vagy a népítélet című fórumon...ott minden apró részletet megtudsz.


Ez az utóbbi kérdés tetszett:...."Az alkatrészek esetleg pénztárca kímélőek-e? Megbízható? stb"...


Szerintem nincs egy vasad sem..

2022. júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 2002-es SW-m van, 1.4 benzines, elég régóta. A kilométer köteles és kopó alkatrészeken kívül egyszer kellett költenem rá, kilyukadt a klímacsö. Vegyes használat mellett 6 literes a fogyasztása, klímával 7-7.3 között van. A hátsó híd a gyengéjük, a torziós rugó miatt nem igazán javítható, ha beáll akkor cserés a komplett híd. De elég sok helyen foglalkoznak a felújításával, elviszed, kiveszik alóla a hidat, és kapsz alá egy felújítottat. Bár nekem még nincs vele gondom.
2022. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Látom sok értelmetlen komment érkezett! :) Igen is lehet véleményt alkotni egy 20 éves autóról mert attól lehetnek jók, foglalkozás kérdése és át kell nézetni stb. És attól mert pénztárca kímélő legyen egy autó nem azt jelenti, hogy egy vasam sincs. :D De látom sok itt az OKOS. Az utolsó komment a normális ..
2022. júl. 18. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!