Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megvenni egy Vw golf...

Érdemes megvenni egy Vw golf 6-ot 1.6 CR TDI motorral rendelkező autót, amibe van 404 ezer km? 1,5 millió ft

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 23:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nem.
2022. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valószínűleg azért adják el, mert jönnek elő a problémák. Pont ennyit bírnak ezek kb.
2022. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ahogy előttem írták, ennyi km-nél már kezdenek folyamatosan előjönni a hibák. Akkor lenne érdemes, ha ezt az autót fetisizálod és bevállalod, hogy nagy valószínűséggel pár év alatt esetleg belelapátolod az autó vételárát és feleannyit fog érni.
2022. júl. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

csak akkor, ha ezt a típust imádod, szép a dukkója, törésmentes, nem rohad, nem füstöl(nagyon)...

404e km? alkudj, mert ettől már nagyon szabadulnának.

2022. júl. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon a kínálat alja, én nem venném meg.
2022. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel nem kamu a km. De láttunk már olyat, 1.2 CRTDI, hogy óra szerint volt benne 390 ezer km, aztán a motortakaró alatt meg fel volt tüntetve, hogy 560 ezernél volt vezérlés cserélve.

Az a baj, hogy ekkora futásnál már minden előjöhet. Lehet fél évig semmi aztán meg majd folyamatosan. Szvsz másfél millió túl nagy összeg érte.

Ha 300-at tudsz alkudni akkor esetleg. De turbó felújításra készülni lehet, kuplung, váltó stb.

Illetve az se mindegy, hogy ismersz-e haver szerelőt aki olcsón javítja. Nem mindegy, hogy haveri alapon 5 ezres óradíjjal megcsinálja vagy viheted 12-16 ezres díjjal valakihez.

2022. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy ezt az autót a szerelőnk ajánlotta, aki haverja autókereskedő, és hogy ő megmentette, cserélt benne olajat, vezérlést, és azt mondta hogy jó autó.

Viszont a váltót azt egy helyben eltudtam forgatni félig, meg kilehetett húzni, erre azt mondta hogy a szoknya ki lett cserélve és egy zéger nem lett visszarakva.

Elmesélte, hogy céges autó volt a Verbau-e.

Ja és nem személyautó van beleírva a forgalmiba, hanem tehergépkocsi, szóval még azzal kéne nekem is foglalkozni, hogy személyautó legyen. Üléseket belevenni meg ilyeneket.

2022. júl. 20. 11:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Első autó lenne, most a szüleim autójával járok melózni.
2022. júl. 20. 11:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg szerintem, valami egyszerű szívóbenzines való első autónak. Ezzel csak a szopás lenne.
2022. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Melóba járni TOYOTA Auris 1.4 D-4D kiváló.


[link]

2022. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!