Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Grandland vagy Combo a...

Opel Grandland vagy Combo a tágasabb magas embernek?

Figyelt kérdés
192 cm vagyok egy nagyon kényelmesen beülős autót keresek.
2022. júl. 22. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy kereskedésbe, és próbáld ki mindkettőt. Mindenki más, senki nem fogja tudni megmondani hogy neked mi lesz a kényelmesebb. Sosem értettem az ilyen kérdéseket.
2022. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

1-es, ha nem érted, én megmagyarázom neked.


Nyilván azért kérdezi, mert nincs lehetősége bemenni egy kereskedésbe. Esetleg nincs a közelében kereskedés. Vagy úgy dolgozik, hogy a kereskedés bezár, mire menne. Számos oka lehet.


És azért kérdezi, mert hátha olvassa olyan ember, aki mindkét autót ismeri, és tudja a választ a kérdésére, amivel időt, és energiát spórol a kérdezőnek.

2022. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 de ezt máshogy nem lehet. Attól mert valaki mondjuk ugyan olyan magas, még lehet hogy teljesen máshogy érzi a be- és kiszállást. Másrészt, ha megveszi a Grandlandot, mert valaki a gyakorin azt mondta hogy kényelmesebb, de aztán végül nem tetszik neki akkor mi van? Drága autókról beszélünk, ilyen esetben bizony rá kell szánni 1-2 napot, (akár szabadságot is kivenni) hogy körbenézünk, és SZEMÉLYESEN próbáljuk ki a kiszemelteket.
2022. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy úgy dolgozik, hogy a kereskedés bezár, mire menne"


Még ha tényleg H-P 8-16-ig dolgozik is a kérdező, akkor is szombat délelőtt is nyitva a szalon. Más esetben meg el tud menjen hétköznap is.

Egy ilyen értékű tárgynál nem igazán szabad az átlag közönségre hallgatni. Nem arról van szó, hogy most alma vagy körte...

2022. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazatok van, de biztos el fog menni a kérdező a vásárlás előtt, és bele fog ülni az autóba, mielőtt megveszi. Sőt, valószínüleg a vezetést is le fogja tesztelni.


De miért ne lehetne mások tapasztalatait megkérdezni erről? Akár kíváncsiságból, vagy ha esetleg negatív tapasztalatot hall, akkor talán másik autót kell keresnie. Lehet, valaki tud egy jobb tippet, és ha tetszik a kérdeznek, akkor a abban az irányban tud majd nézelődni pl.

2022. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy a baj az ilyen "beülős" kocsikkal. Az pedig a küszöbje. Nadrágszárad lehet mindig koszos lesz, mert ezekből inkább lelépsz mint ki... Nem tudom most hirtelen jobban mondani.


Sajnos tapasztalatból mondom, egy alacsonyabb autóba nyilván be kell huppanni, és fel kell kászálódni, de egy magasba meg óhatatlan szinte hogy ne érjen a küszöbhöz a nadrágszár. Ez esős sáros havas időben gáz tud lenni...

2022. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Két autónk van, egy magasabb hatchback és egy alacsonyabb (de mégis nagyobb hasmagasságú) szedán. Előbbinél mindig koszos lett a küszöbvédő borítás (meg az ajtó műanyagja) is, mert sokszor hozzáért a cipő is mikor léptem ki. Hogy a fenébe nem tudom, de ez volt. A szedánnál ilyet nem tapasztaltam még.


Én is 192 vagyok.

2022. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, hétfőn lemegyek. De azelőtt szerettem volna tudni, hogy ne raboljam a saját és az eladó idejét sem, hogy beleülök mondjuk egy Corsába ,holott tudom, hogy nagyobbra vágynék.
2022. júl. 22. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!