Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pici autó parkolásánál mi az...

Pici autó parkolásánál mi az elv? Kihasználni hogy kicsi és úgy parkolni hogy minél több autó mögé férjen van ephogy fenntartani egy lehetséges nagy autó helyét?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most te a szegely melletti parkolasrol beszélsz?

Sima parkolásnál fix jelölt hely van, ott a ket vonal közé állj.

Szegely melle mindig ugy szoktam, hogy előttem mögöttem legyen hely ha valamelyik lecserelodik es rád áll, te akkor is ki tudj állni.

2022. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én is ugyanúgy, mint az 1-es.


Nem állok rá senkire, legyen helyem kiállni előre is, és hátrafelé is.

2022. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 krwkco ***** válasza:
100%

"Pici autó parkolásánál mi az elv? Kihasználni hogy kicsi és úgy parkolni hogy minél több autó mögé férjen van éphogy fenntartani egy lehetséges nagy autó helyét?"

Ha nincs felfestve semmi és utolsónak állnál be, rövid időre, úgy hogy mögötted sok hely van, akkor ésszerű magad előtt nagyobb helyet hagyni. Akkorát, hogy ha a szokásos távolsággal mögéd parkolnak, akkor az elmeneteled után normál méretű hely maradjon.

De ezzel általában egyetlen kisautós sem törődik. És aki arra jár, nem érti majd, hogy miért hagytál elől nagy helyet. Úgyhogy szerintem állj be normálisan és akkor egy arra járó hasonló kisautós örülni fog. :-)

2022. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel van festve akkor a két vonal közé úgy hogy legyen mindkét oldalon hely, ha nincs jelzés akkor úgy hogy csak szükséges hely maradjon.
2022. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ép erre gondoltam amit a hármas mond
2022. júl. 22. 12:12
 6/10 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Nem látom értelmét feleslegesen nagy helyet hagyni arra alapozva hogy ha elmész majd befér a helyedre egy átlagos méretű autó. Egyrészt Smarttól Q7-ig mindenféle autó jön-megy, mekkora autónak kívánsz helyet fenntartani? Másrészt az autók folyamatosan cserélődnek, lehet mire végzel a dolgoddal már rég elment amelyik előtt/mögött kihagytad a helyet és valaki közel állt hozzád, tehát nem sikerült az általad gondolt standard méretet fenntartani.
2022. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy utolsó írja, nagyon előre gondolkozni úgysem lehet, mert nem tudod mi jön majd utánad, ki áll be eléd/mögéd.
2022. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy te is és a körülötted levők is kényelmesen ki tudjanak állni. A többi igazából csak túlgondolás. A hely közepén állj hogyha 1,5-2 autó méretű a hely és akkor ha elmegy az előtted vagy mögötted álló és egy másik rád áll, akkor is ki fogsz férni.
2022. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy egy gyakori mérettartomány a titkát nem érdemes számításba venni
2022. júl. 22. 16:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Ritkát
2022. júl. 22. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!