Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gázos csak egy...

Mennyire gázos csak egy oldalon rugót cserélni ?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a hátsó egyik lengéscsillapító megadta magát, ugye ezt párban kell cserélni toronyszilentekkel. A szétszerelésnél kiderült, hogy a rugó is eltört alul sajnos, ebből viszont 1-et szeretnénk cserélni. A szerelő szerint egy 8 éves autónál még nem fáradt el annyira a másik, hogy párban cseréljük azt is.

Vélemény ?



2022. júl. 22. 21:26
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Én mindenképpen párban cserélném, szetb.za a gumit leginkább ha az egyik lazább vagy merevebb a másiknál, és ez mind a két oldalon lévőre igaz. De nem vagyok autó szerelő, lehet neki van igaza.
2022. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ilyenkor mindent párban kell cserélni. Ami még jó, vidd haza
2022. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen tudom a szabályt, hogy ezeket párban kellene, de ő mégis csak szerelő és tud róla nyilatkozni. A szervízeknek persze az a jó, ha kettőt veszel, mert akkor kettőn van haszon.
2022. júl. 22. 21:41
 4/24 anonim ***** válasza:

Mennyi egy Sachs spirálrugó, húszezer?

Én biztos nem filléreskedném el.

2022. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
ALAP, a párban csere.
2022. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát ehhez az autóhoz 27k a legolcsóbb, és a két csillapító, toronyszilent önmagában 60 + a szerelés, szóval egyelőre marad 1 rugó.
2022. júl. 22. 21:55
 7/24 anonim ***** válasza:
A napokban csinálták a speedzone-sok egy tesztet a csomagtartó gázrugóiról. Voltak eltérések a gyártók közt. Azt is párban kell cserélni mert akkor ha csukod le akkor csálén csukódhat le a csomagtartó. Most a rugóknál is az egyik gyártóé erősebb a másiké gyengébb, esetedben meg fáradtabb. Simán kihathat az úttartásra is.
2022. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Neked nem kéne autó, ha ennyire csóró vagy.
2022. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
11%

"A szerelő szerint egy 8 éves autónál még nem fáradt el annyira a másik, hogy párban cseréljük azt is."


Komoly szerelő lehet! Akkor ha nem fáradt el, akkor a párja miért tört el? Kicsit időzített bomba a dolog.

2022. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
29%

9.-re.


Szerelő = Józsy, a helyi szaki, aki amúgy hobbialkesz hegesztő, de ért ehhez is, mert látta a Youtube-on, 2X!

2022. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!