Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik az az autó, amit...

Melyik az az autó, amit jelenleg a leggyengébbnek, legkisebb presztízsűnek tartotok? Ami az autózás minimuma?

Figyelt kérdés
Suzuki Swift?

2022. júl. 25. 12:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a Lada Granta.
2023. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
38%

Akik leragadtak a Trabantnál, nézzék meg milyen árakat kérnek-fizetnek mostanság egy normálisabb állapotban lévő Trabantért.

Igen, valamikor az volt a szoci autók között is a legkisebb presztízsű, de mára már megfordult a trend a Trabantokkal, igaz, hogy a németek verték fel az árát (ahogy a Simsonokét is).

Lehet ragaszkodni hozzá, hogy nulla presztízs, de ez ma már nem feltétlenül igaz, a Trabantoknak már eszmei értéke van, nem a használati értéke miatt adnak egy Trabantért meglepően magas összegeket egyesek.

2023. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
58%
#32 Attól még az autók alja. Igen, kuriózumként több évtizede a monacói főherceg gyűjteményében is van Trabant, de nem normális használatra veszed meg, ahogy a Simson sem lett az árak felverése után jó motor, ugyanúgy csupán annyira jó, hogy a gyerek váltós motoron kezdjen 14 évesen vagy hogy azzal járj a gátoldalba pecázni. Nem lett hirtelen alkalmas városi közlekedésre vagy ilyesmi. És az autóknak konstrukció tekintetében igenis a legalja a kétütemű, műanyag vázú Trabant. Nosztaliga, persze, meg jól néz ki, meg szép a hangja, nekem is van egy haverom, aki Trabit hajt (meg olyan is, aki Ladát tuningol), de azért nem kéne, ahogy Simson sem kéne, elvagyok én a 20 éves Toyotával meg a Honda motorral, amikre van megbízhatható, ismerős szerelő.
2023. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
58%
Dewoo matiz
2023. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%

Daewoo Matiz, Renault Twingo, Toyota IQ, Smart Fortwo, Mini Cooper.

Sot, en meg Suzuki Swift meretu autot sem vennek, esetleg masodik autonak.

2023. jan. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
58%

@35, Mini Cooper?

Ültél te már modern Miniben? Egyrészt lassan annyiba kerül mint egy kompakt autó, másrészt olyan is belül a minőségérzete.

2023. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
52%
A Régi Suzuki Swift a legjobb autó a világon, nagyon jó vezetni, semmi elektronika, nyers erő. Hogy minimum-e, igen, minimum, de ez egy autó, azt teszi amire való. Nem fogja felpofzni a gyereket, vagy kölcsönadni hó végén. Elvisz A-ból B-be, pont.
2023. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
38%
30 éves kocsik szar állapotban. Trabant, zsiguli, ilyenek. Persze az OT rendszámos, jó állapotú dísznek használtakra nem vonatkozik ez.
2023. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Hát azért egy "régi" swift fényévekkel jobb mint akármelyik daewoo pl. Matiz meg Tico. Újabbak közül a Renault társ előtti ladák. Granta, kalina. Még a Vesta talán használható is lett a Renault miatt.
2023. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Összetett kérdés ez.

Ha meglátok egy öreg napszítta Swiftet azt gondolom biztos egy szegény ember vezeti, rosszul fizető munkát végez vagy épp semmit, az ő dolga, nyilván ezt engedheti meg.

Aztán a minap beszélgettem valakivel, és beállt mellénk egy AMG SUV Merci. Csak fél szemmel néztem oda, de ösztönösen elmosolyodtam. Olyan volt, mint egy nagy beülős műanyag autó, csak nagyban, egy karikatúra. Eszembe jutott a hang, ahogy zörög a kemény kerék a kaviszokon. Aztán egy 60 év körüli öltönyös férfi ült benne, teljesen disszonáns volt az egész.

Szerintem olyan az autó kicsit, mint a ruha, vagy egy óra. Ha passzol az illető stílusához, akkor mégha szegényes is, az is sugall egy összeszedettséget. Itt a példában az első lenne a szobafestő a melós farmerjében, az utóbbi a komoly arcú Morgan Freeman a kezén egy skeleton green G-shockkal.

2023. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!