Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak egy sport autó vásárlása...

Csak egy sport autó vásárlása miatt elutaznátok külföldre? nem nagyon van lila sport autó Magyarországon 23 nő vagyok

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
LoL
2022. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂
2022. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hallottál-e már róla, de van egy olyan szakma amit úgy hívnak hogy autófényező, ő a segítségedre lehet. De szerintem vigyél magaddal még valakit, nehogy túl olcsón vegyél egy túl rendben levő kocsit.
2022. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még oda is költöznék emiatt
2022. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, amikor tejet innál, akkor tehenet veszel? 😂


Neten is tudsz rendelni autót. Lilát is.

2022. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lila sport autó ritka ezért megéri külföldre utazni
2022. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp utazz külföldre. Ha nincs lila s.kocsi akkor is jó kaland.

Ha pedig találsz lilát, dupla haszon

2022. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Le lehet foliaztatni mint a taxit, csak nem sargara hanem lilára foliaztatod. Ez miatt en nem mennek kulfoldre autot venni.
2022. júl. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tiszta ennek a kérdésnek a háttere.

Külföldön nem olyan egyszerű az autó vásárlás, mint azt sokan gondolják, és a haza hozatalnak is vannak költségei, olcsó autóért kimenni biztosan nem éri meg. Nem tudjuk ugye, hogy mennyiért vennél autót.

Az pedig, hogy neked lila színű sport autó kell (márkát, típust szintén nem tudjuk) rendesen bekorlátozza a lehetőséget, még kint is.

Lehet megéri kimenni ha megvan a konkrét cím, de rizikó mindenképpen van benne, és egy-két lyukra futás elvisz annyi pénzt, ami már lehet fedezné azt a költséget, amennyiért itthon ülve is megvehetnéd az autót.

Annyit kell tenned, hogy egy olyan kereskedővel, aki rendszeresen külföldről vásárol autókat, megbeszéled, hogy milyen autót szeretnél... persze, azon a kereskedőnek is haszna lesz, de ha te indulsz el autót keresni külföldön, az is több-százezres plusz költség

2022. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9: csak fejbenvásárló a kérdező... :)

Tisztán látszik.

Wishful thinking.

2022. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!