Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pécsen lehet valahol új...

Pécsen lehet valahol új elektromos robogót venni?

Figyelt kérdés

Vagy valahol Baranya megyében. Nem értek a robogókhoz, a kereséskor csak webshopok, használt robogók, elektromos kerékpárok meg benzines motorok jönnek elő. A papámnak kéne, nem bízik a webshopokban, arra se tudom rábeszélni, hogy legalább a kínálatot nézze meg. Szóval van Pécsen, vagy Baranya megyén belül olyan üzlet, ahol új elektromos robogókat lehet megtekinteni és vásárolni?


(Távolabbi üzleteket találtam, de a papámat ismerve az első bolt tuti nem lesz jó, mindenképpen meg kell majd nézni legalább még párat, és apukám nem hajlandó órákat vezetni azért, hogy a papám aztán azt mondja, hogy egyik se tetszik neki.)



2022. júl. 28. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig a neten már nagyon sok információ, sőt tesztvideó is fent van ha nem valami nagyon ritka kínai típusról beszélünk. Tehát nem csak az értékesítő, hanem a felhasználók szemszögéből is lehet informálódni, ami lehet hogy hitelesebb.

Sok más lehetőség szerintem nincs. Vagy a neten informálódsz, vagy utazol, ha mindenképp személyesen akarod látni. Ez ezzel jár.

2022. júl. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl ez, de nem tudom, ki van-e állítva náluk, lehet hogy csak rendelésre van

[link]

Attól is függ, kinézetre is robogó legyen-e, mert van már millió elektromos ketyere, teljesen elektromos, rásegítéses, stb... Sok komolyabb rollerrel nagyobb hatótáv van, mint egy robogóval, csak veszélyesebb velük közlekedni.

Láttam már tescoban is, több típus talán a praktikerben, ezeknek neten is utána tudsz nézni. Viszont minőségben, ár-érték arányban a neten sokkal jobbakat lehet kapni. Vannak akik fele annyi pénzből építenek jobbakat, mint amit kereskedelemben lehet kapni.

2022. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos azóta a papám egészségi állapota miatt a kérdés már nem aktuális. :(
2022. aug. 27. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást neki, hátha még jobban lesz és hasítani fogja a levegőt egy robogóval 😊!
2022. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. szept. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!