Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hagyományos automata...

Névtelenül nevű kérdése:

Milyen hagyományos automata váltós kis autók vannak?

Figyelt kérdés

Hagyományos automata váltós kisautót keresek magamnak. Csak hagyományosat, a többi nem érdekel.

(Akkor sem ha kevesebbet fogyaszt, gyorsabban vált, stb...)

Abban kérem a segítséget, hogy aki tud, írjon típust nekem, pontos, beazonosítható módon.

Swiftek, Splash-ek ilyenek például.

2.5 millióig keresek kisebb, városi autót.

Sajnos google nem barát ebben.

Előre is köszönöm.



2022. júl. 30. 16:21
1 2
 1/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
80%

Yaris, Corsa, Swift. Ezekből mind van automataváltós.

amúgy felmész a használtautó.hu-ra, ki lehet választani pontosan, hogy mit szeretnél.

2022. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Milyen az a hagyományos kis autó? És ezek szerint van hagyománytalan kis autó is?
2022. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a használtautón én nem találom ezt az opciót.
2022. júl. 30. 17:03
 4/17 A kérdező kommentje:
A váltójára vonatkozik az, hogy hagyományos automata. Igen van hagyománytalan automata váltó is, több típusa is van. Pl az opel corsák easytronic-ja, stb…
2022. júl. 30. 17:07
 5/17 Japán Gulyás ***** válasza:
100%
2000-es évek elején abbahagyták ezeknek a gyártását. Peugeot 206 még készült AL4-es automata váltóval, de Citroen C2 pl. már csak robotizálttal. Amik ma vannak azok vagy CVT-k vagy robotizált duplakuplungosak.
2022. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Swift, Splash biztosan ilyen még, a 2008-10 évből. Ilyenekre várok tippeket. 7-10-15 ėves max 2,5 milliós kisautóra. 2000 utánira.
2022. júl. 30. 17:15
 7/17 Japán Gulyás ***** válasza:
100%
Európában a Swift is CVT-s volt, csak ázsiai piacra gyártották hidrodinamikus váltóval.
2022. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A páromnak swiftje van, európai - és hagyományos automata - . Az összes magyar használt 3-as, 4-es swift és Splash ilyen.
2022. júl. 30. 17:28
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, csak kiderül a végén, hogy tulajdonképpen mindent tudsz a hagyományos olajkavarós automatával szerelt kisautókról.

De akkor miért tetted fel a kérdést?

Vagy a válaszolgatás hevében utánakeresték a Google-n? Ha igen, a kérdés feltevése igazából felesleges volt. Ott kellett volna kezdeni

2022. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert szeretnék venni egy 7-12 éves ilyen váltóval szerelt kis városi autót. De ezt már leírtam.

A Swiften és a Splash-en kívül nem ismerek mást.

Nem a googlet használtam mert nem segít. Nem tudom a google segítségével kideríteni, hogy mely típusokat szerelték vagy szerelik ilyen váltóval.

A használtautón sem tudom kiválasztani ezt a váltótípust.

Szeretnéksegítséget kérni a tisztelt olvasóktól, hogy írják le nekem, ha van tudomásuk ilyen kisautóról.


Ezzel szemben eddig - tisztelet a kivételnek - ilyen trolloknak kell újra és újra leírnom hogy mit szeretnék, mint te.

Választ nem adtál, de sértegetsz, pedig igen tisztelettel beszélek ám mindenkivel.

Ne haragudj, de nem látod, hogy nem a kérdésemre válaszolsz? Valami kényszer hajt, hogy mindegy mit csak írhass valami sértőt?

2022. júl. 30. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!