Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem rég költöztem Budapestre...

Nem rég költöztem Budapestre és olyan helyeket keresek ahol hétvégente este a fiatalok összeröffennek autókkal/ motorokkal , de inkább motorokkal.. ?

Figyelt kérdés
Semmi randalírozás , csak ismerkedős, beszélgetős esték… ?

2022. aug. 3. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Ez inkább unatkozó vidékieknél szokás. Egy-egy benzinkúton látni olykor lődörögni pár szerencsétlent fényesre vixelt 25 éves romokkal, de az ismerkedés igazi terepe a belváros. Autó nélkül.
2022. aug. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha neked a 25 éves autó romok, akkor vegyél egy szar operett autót 5 évre :D.. A másik, had döntse már el, mit szeretne csinálni. Nem mindenki illuminált állapotban akar táncolni tucc-tucc zenére. Vagy neked ez a szint :D ?


Kérdező! Külvárosban, Lurdyban szoktak autós talikat szervezni. Érdemes követni Fb csoportokat, ahova szoktak posztolni. :) (Péntek esti, motoros csoportok.)

2022. aug. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

#1!

Szívesen tartozok az általad lenézett "unatkozó vidéki" kategóriába

/akár autóval akár motorral vagy még ezek nélkül is/.

Élhetőbbnek, sőt emberibbnek tartom, mint a

"divatos romkocsmából hazafelé menet hajnalban hányok a Blaha sarkán" jellegű kulturáltan szórakozó :D fővárosi stílust.

2022. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. Pont ugyanezen a véleményen vagyok én is :D !


Szerintem 1 az a tipikus belvárosi, nem? Hál Isten én Pest szélén is élek, ott is elég ilyen embereket látni, nem csak gyk-n :D ..

2022. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Van a Vácin randalírozás, ezen kívül Lurdy népszerű hely, Campona mögött is szokott lenni ez az. Egyébként van egy Bp Meeting &Cruising facebook csoport. Ha két ember találkozik már az is ki van rakva, lehet válogatni
2022. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!