Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elnézést kértek a kocsitoktól...

Elnézést kértek a kocsitoktól ha valami hibát követtek el?

Figyelt kérdés

Ha belemegyek egy gödörbe, akkor megsimogatva a kormányt elnézést kérek.Vagy ha elcseszem a váltást és nem nyomom be időbe a kuplungot.

Vagy van egy olyan lámpás kereszteződés, ahol rendszerint járok és ha elakarom érni a következő lámpánál a zöldet akkor oda kell lépni.Olyankor a pirosnál állva felkészítem a kocsit hogy most egy kicsit keményebben megleszel hajtva.



2022. aug. 6. 16:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
😄😄😄
2022. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
🤣🤣
2022. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Na, ne vicceljétek el! A kérdés komoly!

Az autónak is van lelke.És én hiszem ha jól bánsz vele meghálálja és gond nélkül elvisz A-ból B-be!

Az éves szervizre is napokig készítem lelkileg, hogy most egy picit kiadlak a kezemből, de hidd el utána sokkal jobb lesz!

2022. aug. 6. 16:50
 4/22 krwkco ***** válasza:
100%
És amikor majd a bontóba viszed, akkor mit mondasz majd neki?
2022. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#4

Az soha nem fog bekövetkezni.2 és fél éves autó.Viszont eladni eladhatom.De az se most lesz.Az még nagyon hosszú idő...azalatt simán megromolhat a kapcsolat köztünk!

2022. aug. 6. 16:55
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lelkileg kell készíteni, hanem műszakilag. Olajcsere 10ezrenként, szűrők cseréje, karbantartás, szerviz, alvázvédelem mikor kijön a szalonból.
2022. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megpaskolom a seggét és kihasználom a kipufogó által adott lehetőségeket. Ezek után nem szokott problémázni.
2022. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Olyankor a pirosnál állva felkészítem a kocsit hogy most egy kicsit keményebben megleszel hajtva."

Ha már be van melegedve a motor, akkor lehet hajtani. Megnézem én, hidegindításkor hogy készíted fel...

2022. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 krwkco ***** válasza:
100%

"Viszont eladni eladhatom."

Eladod egy leketlen idegennek. Mint egy rabszolgát. És ráadásul ráfogod, hogy ő az oka, az ő hibájából romlott meg a kapcsolat.

Szép kis alak vagy. :-(

2022. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8

Mivel jól bánok vele, így hidegindításkor is örömmel fogad és nem akadékoskodik.És meghálálom neki,mert olyankor úgy megyek mintha tojás lenne a gázpedál alatt!

2022. aug. 6. 17:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!