Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elnézést kértek a kocsitoktól...

Elnézést kértek a kocsitoktól ha valami hibát követtek el?

Figyelt kérdés

Ha belemegyek egy gödörbe, akkor megsimogatva a kormányt elnézést kérek.Vagy ha elcseszem a váltást és nem nyomom be időbe a kuplungot.

Vagy van egy olyan lámpás kereszteződés, ahol rendszerint járok és ha elakarom érni a következő lámpánál a zöldet akkor oda kell lépni.Olyankor a pirosnál állva felkészítem a kocsit hogy most egy kicsit keményebben megleszel hajtva.



2022. aug. 6. 16:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#9

Amint írtam nem tervezem eladni.De változhatnak a dolgok.Ha változik a hozzáállása a viselkedése, sokszor hagy cserben, akkor az én hozzáállásom is változni fog. Egy kapcsolat szinten tartásához mindkét fél szükséges!

2022. aug. 6. 17:27
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Most is ott van felbakolva az a g*ci a garázsban, mert folyton szerelni kell. Még pont én fogok elnézést kérni tőle.

Ótvar piros hulladék fing.

2022. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 krwkco ***** válasza:
100%

lelketlen idegen


Az én autóm lassan 20 éves és újkora óta megvan. Soha nem tennék vele ilyet, soha nem adnám el.

Ha valamikor agyhalott lesz vagy valamelyik szerve reménytelenül károsodik, akkor majd kiméletesen leveszem róla a gyujtást és gondoskodom róla, hogy tiszteletteljesen elhamvasszák egy nagy kohóban. :-(

2022. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#12

Na látod-látod..ha én így bánnék és beszélnék az autómról biztos nekem sem akarna teljesíteni!

Itt a tökéletes példa hogy mennyit számít a hozzáállás!Én jól bánok az autómmal kiszolgál minden téren.Te nem,és cserben is hagy folyamatosan!

2022. aug. 6. 17:31
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet csinálni, de szerintem nincs ezzel semmi baj, aranyos. :)
2022. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Troll vagy és abból is a butábbik fajta.
2022. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Humor kategória lenne a kérdés, ha nem lenne ennyire szánalmas.


Az autó bő egy tonna acél, aluminium, vörösréz, többdéle műanyag, gumi, szilicium. Egy tárgy. Egy gép. Ami a motorvezérlőben lévő programnak megfelelően teszi a dolgát. Baromira nem érdekli, hogy szúk egy mázsa víz és fehérje elegye nyomkodja-e a pedálokat, és az úton halad, vagy épp egy próbapadon van, és tesztelik.

Az ilyen "lelke van" tévképzeteket az igazolja vissza, hogy ha valaki haragszik a kocsijára, kevesebbet fog törődni vele, leszarja a kötelező ellenőrizendő, karbantartandó dolgokat, aminek idővel meg lesz a következménye. Beteg pszichéjű emberek ezt úgy fordítják le, hogy "nem törődtem a kicsikémmel, és most megharagudott rám".

2022. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 krwkco ***** válasza:
100%

"ha nem lenne ennyire szánalmas."

Túl komolyan veszed ezt a thread-et. :-)

2022. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is jobb, mint egy komolyabb kátyús út után hazaérve egy békülős szex, ilyenkor kipufogóba szereti, keményen.
2022. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
#19 Miért nem vettél rönyót, azon van krómp*na is...
2022. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!