Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tuningoljak jawa...

Hogyan tuningoljak jawa mustangot??

Figyelt kérdés

erősebbik 4 lóerős fajta a karburátorleömlő ennél fogva a nagy kocka szóval em kell azt reszelgetni. a cél az lenne hogy minél kevesebb belenyúlással elérjek egy 100 as végsebességet és egy 70 es utazót.

a kipufogóról olvastam hogy lekell vágni azt valaki elmagyaráznáesetleg hogy miért meg hogyan előre is köszönöm


ui.:elég dombos terepen lakom szóval erőnek is kell benne lennie



#tuning #Jawa mustang #motor tuningolás
2022. aug. 9. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én személy szerint tennék rá először egy rezós kiput (pl babettához való vrezot valahogy biztos rá lehet tákolni), aztán hengert lehet portolni, nagyobb karbi vagy esetleg ami nagyobb munka átalakítani membrános vezérlésűre.

És ezzel lenne KB 10le amivel még nem biztos meg lenne a 100kmh.

2022. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én blokkot is gondoltam csrélni egy 60cc re amit aztán felfúrni 70-80 ra. vagy van hozzá eleve 80 cc tuningblokk?? ha nem akkor 60cct meddig lehet felfúrni?? kellene hozzá új karbi?? ha igen milyen kompatibilis vele? ( 60 as blokkhoz még a gyári karbi való)

előre is köszönöm)

2022. aug. 10. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!