Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Skoda rendelése esetén...

Új Skoda rendelése esetén "rejtett rakodórekesz a csomagtérpadlóban" extra hasznos szerintetek?

Figyelt kérdés

Az értékesítő lebeszélt róla mondván, hogy így ugyan sík lesz a csomagtérpadló, viszont így kisebb lesz a csomagtér, hiszen a padló alatti, pótkerék feletti rekesz olyan alacsony, hogy nem tudja elképzelni oda mit tudna az ember egyáltalán bepakolni..

Sok értelmét én sem látom. Nem értem, miért olyan fontos sokaknak, hogy sík legyen a csomagtérpadló, mások meg azt mondják semmi haszna...

Nekem eddig nem volt olyan autóm, amiben sík lett volna csomagtér, de soha nem is hiányoltam.. Ti mit gondoltok erről?



2022. aug. 13. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nézz meg egy ilyen modellt, mert így elmesélve nehéz elképzelni. Amúgy így elvileg nekem sem hiányzik a sík csomagtérpadló, nem billiárdozni akarok rajta.
2022. aug. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben az ajtókeret alatt van a csomagtér alja, a "rejtett rakodórekesz" opcióval ez fölé beraknak még egy szintet, hogy a csomagtér padlója az ajtókeret aljával legyen egy szintben. Így a kényelmeseknek nem kell olyan mélyre hajolniuk a csomagokért, cserébe alacsonyabb lesz a csomagtartó.
2022. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelműen a te igényeidtől függ. Gondolom megmutatták, hogyan néz ki. Te tudod mit hordasz a kocsiban és mit nem.

Én személy szerint kérném. Építkezni akarok és jól jön, ha egy teljesen egy síkú, hosszabb, könnyebben pakolható teret kapok. Na meg a kocsiban tartott állandó cuccokat is el lehet tütnetni így.

Viszont, ha valakit nem zavar, a csomagtartóban a kupi akkor valóban teljesen felesleges. Ismerek olyat, aki még a pótkerék mellé sem rakja le a helyére az emelőt, mert kényelmesebb, hogy évek óta teljes kupleráj van a csomagtartóban, és így nem kell kipakolni évente kétszer a kerékcseréhez.

2022. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen sík csomagtartó padlózat? A létező legjobb. Nem csak hogynjobban néz ki, de praktikus is. Nem is értem, gyárilag hogy lehet nem sík a csomagtartó?.
2022. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
sík csomagtér jó dolog. Kérdezd meg az értékesítőt, hogy, ha megrendeled a rekeszt, azt később átalakítás nélkül ki lehet-e szedni (általában igen)
2022. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!