Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves vagyok csinálom a...

17 éves vagyok csinálom a jogosítványt most tartok a 4. Óránál, apum szeretne nekem autót vásárolni és a nevemre szeretné íratni, azonban ő azt mondja hogy mivel kiskorú vagyok rengeteg nyűg lenne vele ha rám íratná várjuk meg a 18 at egyet értetek?

Figyelt kérdés
Az auto egy Honda Civic 1.8 as lenne 15-16 éves szóval a biztosítás és minden az én nevemen kellene legyen egy ilyen autó esetében, mit javasoltok érdemes kivárni a 18 at hogy mindent csinálhatok egyedül (papir téren) vagy így is meglehet oldani?
2022. aug. 14. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg gyűjtsd a saját bónuszodat, legyen a te neveden.

Egyszer ígyis úgyis ki kell nyögni a első pár drága évet.

Apukád nevén is drága lesz az elején, mert 0-ból indul. Aztán ha lesz saját kocsid, kezdheted előlről drágán fizetni.

2022. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora nyűg, hogy apám kisteherautója a saját nevén van, a családi autó anyám nevén, akinek vagy 20 éve nincs megújítva a jogsija, de így éri meg. Ne legyen a neveden, ha autóm lenne, berimánkodnám magam a családnál, hogy más nevén legyen, pedig 10 éve van jogsim, valszeg nem lenne túl drága, a motorom saját néven van és arra aprópénz.
2022. aug. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
26 év alatt volt régen nagy különbség, én vidéki rokon nevére írattam, akinek 49 éve volt jogsija, de balesete soha. Pedig tett érte bőven.
2022. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!