Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia niro hibrid megbízhatóbb,...

Kia niro hibrid megbízhatóbb, mint egy toyota prius+?

Figyelt kérdés

Niro minőségibbnek tűnik. Fogyasztása 4,5 liter volt.

Prius+ 5,5 l írt. Kényelemre küllemre niro jobban bejön.


2022. aug. 16. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, hogy nem megbízhatóbb, de a Kiáknak szintén jó hírnevük van etéren, úgyhogy azzal se lesz sok bajod.
2022. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Prius és prius + és minden amiben már az újabb 1.8 hibrid van, már nem olyan jó, mint a régi prius volt. Ezeknél azt szokták mondani, hogy olyan prius van ami vagy volt vagy lesz hengerfejes. Több sebből vérzik a történet, így ha mindenre figyel valaki kitolható. De egy elektromos vízszivattyú kb 100e ft körül mozog+ munkadíj, még cseréltetsz hűtőfolyadékot, min 4 évente plussz termosztát stb. Kitisztíttatod a hűtőn ragadt koszt stb. Egy ilyen karbantartás ha nem magadnak csinálod min 200e ft. Ha hengerfejes lesz fogalmam sincs mennyibe kerül, de úgy tudom volt aminél hiába cseréltetsz mindent amit előbb felsoroltam képes minden gondoskodás ellenére is hengerfejes lenni, mert vékony/ nem megfelelő minőségű hengerfej tömítést használtak hozzá. Ettől eltekintve még lehet jó kocsi, de nekem olyan unalmasok a Toyoták. Ja, ami meg plussz gond, mint tudjuk a katalizátor, nem részletezem miért.. Honda se az már mint régen, minőségre, Toyota meg főleg nem. Kia meg még próbál odafigyelni a minőségre. Nincs akkora tömeggyártás, jobban oda tudnak figyelni. Nem mindegy, hogy egy autót összeraknak fél óra alatt, vagy gondosan pár óra alatt.
2022. aug. 17. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:
LoL
2022. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!