Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket lenne érdemesebb...

Melyiket lenne érdemesebb venni? Egy régi Suzuki Swift vagy egy hasonló korú, 20 éves Mercedes.

Figyelt kérdés
A Swift 250-320 közt van, a Merci 450-500 körül.

2022. aug. 17. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A classe? Akkor Swift.
2022. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mercit akkor vegyél, ha lesz utána pénzed alkatrészekre is. Na nem, mintha suzukiba nem kéne, de van némi árkülönbség
2022. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ha lenne pénzem, akkor nem 20 éves kocsikkal szemeznék
2022. aug. 17. 20:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
20 éves merci 500-ért... tökéletes dísz lesz az udvarba/parkolóba.
2022. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy guruljon
2022. aug. 17. 22:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki Swift. Örök darab, nem áll meg soha, előbb rohad ki alóla a vas minthogy megálljon...
2022. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Én német prémium autó fan vagyok, aki ezen a fórumon ismer, az szerintem már levághatta, és a Mercedes talán az egyik ha nem a legjobb a trióból.


DE...


Ennyi pénzért felejtsd el a prémium autót.

Ha kapsz is valami szemetet fogsz, vagy A osztályt, ami ekkoriban megborult a jávorszarvas teszten is... de amúgyis talán a Mercedes legnagyobb bukása volt modell szinten.


De ha nem is ilyet nézel, akkor is csak szemetet kapsz, és arra még rá kell locsolni, minimum többszáz ezret, és a prémium ha öreg, akkor is prémium, nem lesz hozzá fabatkáért alkatrész.


Szóval ilyen árkategóriában, akkor inkább a Swift, de ha ennél picit talán igényesebb autóra vágysz, akkor Skoda Fabia, VW Polo, Seat Ibiza...


Meg majd mondanak neked sok jó japánt is, van abból is dögivel, én német vonalon mozgok!


Ezek ennyi pénzből élhetőek, mert nem csak megvenni kell, gumiztatni, szervizelni, meg úgy általában fenntartani.

2022. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De akkor a Lakatos Álehándróék miből tartják fenn a mercit?
2022. aug. 18. 19:11
 9/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre nem tudok nem rasszista választ adni, úgyhogy inkább nem is teszem...


A vállalható része annyi, hogy ez az a kategória amit te 500-ért megveszel, addig hajtják amíg még megy, majd kb annyira feltupírozzák, hogy legalább az udvarból vagy a településről ki tudj vele gurulni...

2022. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Értem..

És akkor mennyit kéne rááldoznom, hogy legyen egy normális Mercim?

2022. aug. 19. 02:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!