Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék egy elektromos roller...

Vennék egy elektromos roller de több helyen olvastam hogy szigorítani fogják, kell majd rá külön jogosítvány?

Figyelt kérdés
2022. aug. 18. 07:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#9 "nekik nem kötelességük ismerni a táblákat"


Pont itt tévedsz. Nekik is ismerniük kell őket és be is kell tartaniuk őket. Ez kb. olyan mintha azt mondanánk, hogy "én nem tudtam, hogy embert ölni tilos, szóval nekem szabad". Ez hülyeség. A szabály nem ismerete nem mentesít. Attól, mert a biciklis nem ismeri a szabályokat, attól még be kell őket tartania. PAPÍRON! A valóságban persze nem ez történik, nem tartanak be semmit és nincsenek is megbüntetve, szóval harmadszorra is ugyanott tartunk, hogy a megoldás a rendőri jelenlétben keresendő.

2022. aug. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is most akarok venni, de én nem mennék 25-től többel, és csak bicikliúton.


de ha megbüntetnek mert a roller tud 70 et, de én csak 25 el megyek, eladom.


az a baj, hogy amelyik 25-el megy, annak nem a legjobb a felfüggesztése, erre felé olyan rosszak az utak, hogy amire kiérek ebből az utcából le kell szálni...

2022. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Koaxk Ábel ***** válasza:

#11-es felpontoztalak mert én is igazat adok neked, annak ellenére amit írtam.


Főleg az ilyen idíóták miatt:


https://www.youtube.com/shorts/_m2DrK-sVTk


Egyik kollégám is tervez venni professzionális elektromos rollert, ami 120km/h órával tud közlekedni. Ezeknek az embereknek nincs halálfélelme?

2022. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

na most eleg4!4!4


azért nem fogok motoroznoi, forgalmi vizsga minden, mert én a rollerrel ami tud 120 al menni 25 el fogok menni kerékpáruton????? ezeknek nincs eszük


azért menjek AM kategóriából vizsgázni mert akarok venni egy kibebaszott rollert és 25 el akarok menni, ja biztos majd inkabb elszokok a rendor elol mostmar nem erdekel

2022. aug. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen cikkek csak is a kattintásvadászat miatt jöttek létre. Amikor Sanyi bácsi valami hülyeséget mondott éppen, a sajtó pedig komolyan vette.

Nincs itt semmi szabályozás, már évek óta téma.

2022. aug. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!