Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 35/35 helyett 45/40w? Derbi...

35/35 helyett 45/40w? Derbi Senda 50

Figyelt kérdés
Most egy 35/35-ös első izzó van a motoromban. Gondolom egy 45/40-es izzóval erősebb fénye lenne. Elbírná ezt egy Derbi Senda?

2022. aug. 18. 19:04
 1/4 A kérdező kommentje:
2022. aug. 18. 19:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. Sokkal halványabb lesz, és lassan tud váltani tompított és reflektor között.

A robogóknak nagyon ki van hegyezve az elektromos rendszerük. Gyárinál erősebbet nem bír el.

2022. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a garázsban, tegyél az izzó áramkörére a meglévő izzóval párhuzamosan kapcsolva egy 10W-os izzót. Mérd közben a feszültséget, ha nem esett számottevően akkor elbírja.


Én használtam 10W-os autós telefon töltőt a robogóm "kesztyűtartó" részébe építve. Azt gond nélkül elvitte, alapjáraton is ugyan akkora töltőfeszültséget tudott előállítani, mint beszerelés előtt. Viszont a világítás az tudom, hogy másik áramkör (ráadásul másik tekercs az állórészen?).

2022. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól tudod hármas, ezért nem bírja. Saját tapasztalat.
2022. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!