Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Léteznek 1 millió alatt...

Léteznek 1 millió alatt sportos megbízható autók vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

Olyan kocsira gondolok, amit megnéznek az utcán/egyedi, de megbízható és alacsony szerviz igényű (nyilván költenék rá ha kell, ha valami nem jó, de utána jó legyen tehát ne egy pénznyelő).

Régi MINI-ket nézegettem, de azt mondják azok mindegyik betegágy hiába költenék is rá, hogy utána jó legyen. Akkor vannak Alfa-k amik szintén lutrik, BMW dettó ráadásul azok közül az E46 már nem is egyedi hanem egytucat.

Toyota Celica nagyon túlfújt a 143 lóerejével ahhoz képest milyen egy ultramenőnek tűnő rizsrakéta.


Más meg hirtelen nem jut eszembe, de hátha tudtok segíteni.



2022. aug. 20. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy léteznek, bolond vagy?
2022. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Euróban igen, Forintban nem.
2022. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sem a minit, sem az E46-ot, sem a T23 Celicát nem nézik meg az utcán. Tucatautók.


Szerintem nincs olyan amit megnéznek és 1 millió alatti. Vagy ha van ilyen, az nem lesz megbízható.

2022. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Most vettem egy opel astra g coupe-t zöld színben, ültetve, első-hátsó lökhárító-toldattal, küszöbspoilerrel, hátsó spoilerrel. Ezt azért megnézik elég rendesen.

Van még egy pár szép példány belőle hahun, van amit 1 millió alatt is megkapsz

2022. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

"Ezt azért megnézik elég rendesen."

Hát azért van különbség megnézés és megnézés között.

A Győzike showt is igen sokan nézték.

2022. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen árkategóriában csak Mazda mx-5-öt néznék. Azok az egyetlenek, amikkel nem szokott igazán gond lenni, egyediek is, kevés van belőlük és világi életérzés vezetni őket, ezért van nekem is az. :3 Úgyhogy azt tudom ajánlani.
2022. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: sajnos ennyiért abból is csak szétrohadtat kap.
2022. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16v vagy 8v-t lehet kapni ennyiért úgy, hogy még marad nagyszervizre is. Facelift utánit ajánlom (2004 utáni). Benzines nem lesz túl fürge, ellenben ha városi használatra kell, akkor mindenképpen azt válaszd.


A 6. válaszadónak pedig üzenném, hogy 1M forint alatt, nincs egy darab MX-5 sem a használtautón (a 99-ből). Egyrészt ikonautó, emiatt sem olcsó, másrészt az elmúlt hónapokban nagyot nőtt minden használtautó ára. Ismerősnek sikerült egy látszólag makulátlan példányt találnia 1 éve (tetőkárpit, tető mechanizmus hibátlan), ellenben újra kellett lakatolni a kerékíveket, sárvédőket.


Amiért leírtam, hogy vegyél olasz autót, minden német-párti nekem fog esni. Nyilván, ízlések és pofonok. 3 éve vettem az enyém, kötelező kopóalkatrészeken, folyadékokon, szűrőkön kívül semmire nem kellett költenem. :)

2022. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ami tényleg különleges és feltűnik többeknek az nagyon necces (Egy Golf IV GTI-t, Asta OPC-t, Corsa GSi, stb) már a kutya sem értékel. Hiába mennek kicsit jobban, mint az átlag, belesimulnak a környezetbe. Ha meg okosítani akarsz rajta, hogy megjelenése is legyen, akkor meg határ a csillagos ég, és gond nélkül rádobhatsz még egy milliót.

Szóval, ha nem napi használós lenne, akkor én húznék egy bátrat és visszalépnék még egy generációval a 90-es évekbe és néznék, valami f/sza Calibra-t, Corrado-t vagy hasonlót. De persze szigorúan második autónak

2022. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
swift 1.3 gti
2022. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!