Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van lényeges különbség a...

Van lényeges különbség a 2006-2009 suzuki swiftek között?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi és hol? Pl. számít- e hogy 2008-as a kocsi vagy 2009-es.

Köszi!



2022. aug. 22. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétumot nem tudok, de általánosssgban igaz az, hogy az autógyártók a széria gyártás közben is javítanak, változtatnak a modelleken.

Tehát, legjobb eséllyel a végszéria lesz a legkiforrottabb, legjobb.

2022. aug. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fulár ***** válasza:
91%

A dicferencia gyakorlatilag elhanyagolható.A facelift nagyrésze csak a külalakot érintette.Mint példâúl a mêg jobban megnyújtott első fényszorók.Viszont a tipikusnak mondható széria hibák ugyanúgy megmaradtak.A váltó nyeles tengely csapâgyânak halâla.Az Abs tömb elpusztulása függetlenül attól,hogy betartod a fékfolyadék csere intervallumokat.És az idönként bedobott Check Engine a katalizátor alacsony hatâsfoka miatt.

Mindezt leszâmítva bitang jó kis gépek.Legalâbb is szerintem.

2022. aug. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
nincs semmi, csak az ujakba buazi led lűmpa van
2022. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2005-ös Szwiftem pont úgy megy, mint amikor kihoztam a szalonból. Nem ment tönkre az ABS kocka, sem a váltó. Gyertyákat kellett cserélni 110e km-nél, és az 1-es lambdát 90e-nél. Az igaz, hogy 100-as benzinnel járok, de ez nem oszt, nem szoroz.
2022. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fulár ***** válasza:
4:Én viszont megnyertem a nyeles csapágyat és a Abs-t is 130 ezer kilomóméter környékén.Hiába kapott meg nindig mindent időben.
2022. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát igen a régi swift jobb mint az új. Nekem is 1996 os van csak rohad nagyon.
2022. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!