Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől pislákol a kocsi összes...

HUNjadepocok kérdése:

Mitől pislákol a kocsi összes lámpája? Skoda fabia 1.4 mpi

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap este haza jövet fele tapasztaltam, hogy a tompított és a műszerfal világítása pislákol illetve az elektrohidraulikus kormány szervom nagyon meg puhult. Ez igy ment egy ideig aztán csak simán kijelezte a műszer fal hogy nincs szervo és utána rendbe jött pislákolás. Viszont meg volt szervo rásegítésem.. (ezt be tudtam valami elektromos gikszernek hogy falsot mutatott.) A motor meg szépen egyenletesen járt, nem érzékeltem a gyújtással kapcsolatban semmit. Ezt az elektromos hibát lehet hogy a hétvégi túlzott esőzés okozta hogy valahol befojt a víz? (A hétvégén sokat pályáztam és volt víz bőven.) Nem tudom, hogy kinek volt még ilyen tapasztalata. A hibajelenség nem mindig folyamatos, van mikor elő jön és van mikor minden rendesen működik.

Köszi a segítséget.



2022. aug. 22. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
én autómban ilyen vibrálást rossz akkumulátor okozta
2022. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krwkco ***** válasza:
93%

Szerintem a generátorral van baj. Ingadozó feszültséget szolgáltat. Pillanatonként a szokásos 14,4V körülit, máskor meg csak az akksifeszültség marad. Ettől van a pislákolás.

És ettől a bizonytalan töltéstől már az akksifeszültség is lejjebb mehetett.

2022. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Kontakt hiba lesz az.

Átkell nézni a kábel csatlakozásokat.

2022. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Testkábel hiba is lehet akár....
2022. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 laciku 02 ***** válasza:
53%
A 4-es nek van igaza. 90%-ba.Az akkumlátor test kábel lehet, Az sok marhaságot tud csinálni. Amúgy ez a szakmám. Ha akarsz kérdezni is lehet.
2022. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!