Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 176.000 km egy Lupoba?

176.000 km egy Lupoba?

Figyelt kérdés
Szerintetek sok 176.000 km egy 1.0 benzines Lupoba? Találtam egyet jó áron, szép állapotban, viszont nem tudom hogy meddig bírna ennyi kilómétert ilyen kis motor, szerintetek?

2022. aug. 22. 20:42
 1/6 grafno ***** válasza:
Szerintem meg1x ennyit.
2022. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
évi 10-15 ezer km a normális használat, ha ettől nagyban eltér, az gyanús
2022. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Maga a futásteljesítmény nem vészes,inkább az a kérdés hogy országúton használták-e vagy városban rövid távon rúgták neki mert akkor lehet nem bírja sokáig nagyobb javítás nélkül.Én úgy tudom hogy nem problémás típus de egy alapos átvizsgálás mindenképpen javasolt.

#2 Azért ez nem igaz,rengeteg olyan ember van aki annál kevesebbet vagy többet megy.Kis autóknál sok olyat lehet találni amit ritkábban,rövid távra használtak,nincs bennük sok km,nagyobb főleg dízeles autók pedig gyakran mennek 20-30ezret vagy többet is,attól nem lesz gyanús.

2022. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Meg városi autóként cseréltek-e benne gyakran olajat, vagy csak az iszapot hajtották benne?

2022. aug. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Mondanám, hogy kevés, de nem az...


De ha azt nézzük, hogy egy 2005 óta gyártott autóról beszélünk a legfiatalabb modell is 17 éves.


Ebből a szemszögből nagyon baráti a kilométer.


Gondolom te kérdeztél korábban is a Lupo-ról!

Szerelővel nézessétek meg, így egy ilyen korú autónál jobb tanácsot nem hiszem, hogy bárki is adhat.

2022. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
Bocsánat, 2005 óta nem gyártott, elírtam!
2022. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!