Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Töltés jelző és motorhűtés...

Töltés jelző és motorhűtés visszajelző kivillant! Mi okozhatta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Benzines Opelom van, friss jogsis vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy ma, amikor meg akartam fordulni egy kapubejáróban, ahogy befordultam balra, megálltam, tolatásba kapcsoltam és jobbra fordultam ki, akkor éreztem, hogy a gázpedált nagyon gyengén nyomtam (lehetett volna picivel erősebben), és hozzá a kuplungot meg nagyon felengedtem, majdnem lefulladtam, de nem történt meg, csak egy pillanatra kivillant a töltés visszajelző és a motorhűtés visszajelző. Mi történhetett? A majdnem lefulladás okozta?

2022. aug. 23. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószínű hogy a lefulladas közeli állapot okozta
2022. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az extrém alacsony fordulatszám miatt elégtelen volt a generátor töltése és a motorban az olajnyomás.

Igen, a "motorhűtés-visszajelző" az valószínűleg az alacsony olajnyomás lámpája volt.

2022. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor folyamatosan világítanak vagy villognak, akkor válik érdekessé!
2022. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es válaszolónak: nem az olajnyomás visszajelző volt. Azért azt csak megismerem! Ez egy sárga téglalapban egy csillag vagy fogaskerék szerű ikon, ami a motor hűtés visszajelző.
2022. aug. 24. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!