Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jelent meg a víz hőmérsé...

Miért jelent meg a víz hőmérséklet visszajelző indulásnál?

Figyelt kérdés

[link]


ezen a képen a 48as jelről van szó. Azonnal indítás után megjelent a műszerfalon és csipogó hangot is adott. Leállítottam a kocsit, majd újra elindítottam és akkor is megjelent, vártam 2-3 percet majd újra elindítottam és akkor már nem jelent meg. Előtte 1 napig nem is volt beindítva az autó, úgyhogy nem értem miért jelent meg? A víz hőmérséklet jelző is 0-n volt kise volt mozdulva. VW golf4 1.9 tdi.


2022. ápr. 2. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami elektromos zavar, tuti nem a vízzel volt valami.
2022. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az nem lehet hogy éppen határon van a víz szint és egy picit melegszik a motor és akkor meg van a szint és elalszik.??

Persze lehet kontakt hiba is.

2022. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megvan a megoldás írd meg, VW caddy 2.0 pd ugyanezt csinálja véletlenszerűen. De működik, hibakód olvasás esetén can bus error van.


De nem tudjuk hogy mi okozza, bár nálam az ABS is bohockodik meg a kormány is ja meg a fűtés és klíma is. Tehát elektromos baj csak nincs megoldás.

2022. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!