Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Típus azonos motor cserés...

Típus azonos motor cserés autó eladása?

Figyelt kérdés
Sziasztok, el szeretném adni az autómat amiben volt egy típus azonos motorcsere 1.5 évvel ezelőtt. Le lett hivatalos papírozva a számlája is meg van. Az autó hibátlan állapotú. Tájékoztatnom kell erről a vevőt? Igazából a Ügyfélkapun szerepel illetve a forgalmiban egy motorszám szöveg szerepel a műszaki vizsga alatt. Nem azért adom el, mert szar szükségünk van nagyobb autóra. Igazából elég lelkiismeretes ember vagyok. Sajnos ahogy meghallják az emberek a motorcserét már megijednek tőle. Ötletek? :) Köszönöm

#eladás #motorcsere #típus azonos #motorcserés eladás
2022. aug. 25. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tájékoztassad. Továbbá, eladáskor adjad át neki az összes ezzel kapcsolatos dokumentumot, számlát, stb.
2022. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én szememben a motor is csak egy alkatrész. Cseréltem is már -motort az autómban. Vettem is már olyan autót, amiben motorcsere volt. Engem egyáltalán nem hat meg.

Főleg 20 éves, külföldről behozott autók esetében. Ki tudja hányszor tekerték vissza, ki tudja milyen tulajdonosai voltak.

A kérdésedre válaszolva, ha tényleg lelkiismeretes vagy, akkor elmondod. Lehet, hogy így nehezebben adod el picit, de legalább a korrekt voltál. El kell mondani, hogy ebből semmilyen hátránya nem származik az autónak.

2022. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!