Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 2000evj 1.3...

Norberto95 kérdése:

Suzuki Swift 2000evj 1.3 sebességmérő pontatlan és hátra menet visszafelé megy estetleg mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2022. aug. 27. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy pontatlan?
2022. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát hogy 10km/h kb az eltérés
2022. aug. 27. 19:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen irányban? Mivel mérted? Abroncs méret egyezik a gyárival?
2022. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Valamennyit minden óra téved, gyárilag szándékosan, bár a 10km/h egy kicsit soknak tűnik, de normális.


Az hogy visszafelé forog az szintén normális a régi spirálos autókon, régen ezt ki is használták az óra tekerésére.

2022. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kerék méret nem stimmelhet.
2022. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyárinál kisebb gumikat tettél rá. Nem hiba.
2022. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem cseréltem semmi kereket. Az egőt cseréltem ki és ahogy vissza dugtam minden csatlakozót az órába utána ez várt hogy többet mutatott mint amit a GPS és én tekertek vissza kézzel.
2022. aug. 27. 23:45
 8/12 anonim ***** válasza:

" hátra menet visszafelé megy estetleg mi lehet a baj? "

Az enyém is hátra menetben vissza felé megy.

estetleg így szokott minden autó

2022. aug. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség hetes.

Ha hátramenetben visszafelé megy, és te tekered vissza kézzel (igazán jó fej lehetsz), az azt jelenti, hogy spirál hajtja az órát. Vagyis, full mechanikus a mérés, nem számít hogy milyen csatlakozót dugsz vissza, milyen izzót (nem égőt) cserélsz.

Vagy eddig is ilyen volt, vagy most mérted rosszul.

Két esetben mérhet mást. Ha változik a kerékméret, vagy ha a váltónál a spirál meghajtót másmilyen fogszámúra cseréled. Te azt mondod hogy ilyen nem volt, akkor pedig fizikailag lehetetlen hogy változzon.

2022. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pedig változott az lehet hogy hatramenet vissza felé pörgött, de most hogy nem a 0rol indul hanem sokkal lentebb kb 5-6centivel de így mér pontosabban.
2022. aug. 28. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!