Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi autók közül sorrendb...

Az alábbi autók közül sorrendben melyiknek a legnagyobb a fenntartási költsége és melyiknek a legelviselhetőbb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Szeretném ha sorrendben kategorizálnátok, hogy melyik mennyibe fájna fenntartani.


Tudom ez eléggé változó állapottól függően is, de pont ezért linkeltem konkrét típusokat is, aztán csak be lehet jól lőni tapasztalatok alapján.


Nekem ezek közül mind kivételesen tetszik, kivéve talán az Alfa meg A3, de azokat is szívesen megvenném, főleg, ha a többihez képest olcsóbb fenntartani.


Mindenki azt is mondja, hogy a MINI egy pusztulat betegágy és kerülni kell mindenáron, de az tetszik a legjobban. Kérdés, hogy a többi mennyivel gazdaságosabb fenntartású?



2022. szept. 1. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mini audi bmw anyam borogass nagyobb penznyeloket mar nem is valaszthattal.

Talan a lexuson kivül az összes többi verseng az első helyért.

2022. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyságrendileg kb. azonosak.
2022. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mind jól karban volt tartva, akkor a Lexus lesz a legkevésbé problémás. A többire a világ összes pénzét is rá lehet költeni. Alfa, Mini problémahalmaz, BMW, Audi prémiumautó, prémium fenntartási költségekkel.
2022. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekes kérdés, mert értelme nincs .
2022. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!