Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aston Martin V12 Speedster...

Aston Martin V12 Speedster vagy McLaren Elva?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Álmodik a nyomor, úgy mondják az ilyet.
2022. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2022. szept. 1. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Aston Martin, de csak mert szerintem szebb.


Amúgy meg egyik sem... akkor sem, ha lenne rájuk pénzem.


Ezeknek az autóknak azon kívül, hogy a legfelső 1% számára igen jó befektetések (tehát elrakják őket, egy garázsban porosodnak évekig, néha 1-1 cars and coffee-ra, Goodwood-ra esetleg elszállítják őket ha a tulaj valódi autókedvelő - ez sincs mindig így), semmi értelmük nincsen. A teljesítményüket lényegesen olcsóbban is megkaphatod valamilyen több példányban gyártott típustól vagy egy tuningolt olcsóbb szupersportautótól, de egyébként sem tudnád kihasználni sehol, ha nem vagy profi versenyző. Teteje sincs, ha elered az eső takarhatod le és hívhatod a trélert meg a személyzetet aki hoz neked a garázsodból egy használhatóbb (és feltehetően ennek a töredékébe kerülő) autót.


Ha ennyi pénzem lenne, azt inkább költeném egy hangárra amiben elhelyeznék egy autógyűjteményt csak olyan, ennél amúgy olcsóbb típusokkal, amiket mindig szerettem volna.

2022. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3


Köszönöm, tetszik a válaszod!

2022. okt. 3. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Astron Martin sokkal jobban tetszik, így ha választani kéne azt venném.
2022. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MGéza ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Nekem az Aston Martin ízléstelen, rusnya "ábrázatú", ettől a számomra igen ronda hűtőrács divattól nem tudok pozitívan nyilatkozni. A McLaren finomabb vonalai jobban bejönnek.
2023. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!