Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Csak szerintem rontották el Godspeed történetét?

A The flash cimű sorozatban feltűnik Godspeed és nem úgy , ahogy szerintem várta mindenki. Elég gyengén dobják be , egy v9-es amatőr speedsterként, akit elgyepál Nora , aki szinte új volt az egészben.

Keress kérdéseket hasonló témákban: The Flash, Godspeed, flash, CW, DC Comics, Speedster

máj. 6. 21:52  Privát üzenet  

A válasz

Engem is kicsit meglepett.

De ez van. Nem baj ha nem teljesen úgy történnek a dolgok mint a képregényekben.

Személy szerint én úgy gondolom, hogy az egész évadot elcseszték, szóval tök mindegy. :D

A megkezdett eseményeket simán meglehetett volna csavarni az utolsó 7-8 részben, de nem. Már miért kéne jónak lennie?

Látom előre azt is, hogy Ciscot hogyan írják ki...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 6. 22:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát szerintem a 17.reszben már eléggé felpörögtek a dolgok. Xd

# 2/2Időpont máj. 6. 22:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ennyire olcsó, ötlettelen megoldással zárnák le a Bosszúállók több mint egy évtizedes történetét?
A Dragon Ball Super az a Z folytatása vagy teljesen újra írja a történetet?
Qi'ra történetét mikor és milyen formában fogják folytatni?
Van olyan film ami a zenészek feleségeinek történetét/életét mutatja be?
Tudtok minőségi filmeket ajánlani amelyekben Isten (keresztény) vagy Jézus történetével foglalkoznak, valódiságát, rációjat tekintve stb. kutatják illetve dolgozzák fel, vagy épp...
Valaki le tudtá nekem írni az Annabelle baba történetét? Onnantól, hogy elkészült, meghalt a kislány addig hogy Warrenékhez került?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!