Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül minimum egy jó...

Mennyibe kerül minimum egy jó használt autó ha napi szinten 100km-ert mennék vele?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényein csak működőképes legyen és minél olcsóbb
2022. szept. 2. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van 200ezeért is tudsz venni valamit ami még működik 1-2 évet.

De szerintem 400-500ezer körül lehet venni valami tartósabb autót is. Igaz kényelmes nem lesz, de lehet vele menni napi szinten ennyit.

2022. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Az azért évi 30-40 ezer. Először is ez bármilyen autóval elég sok ráfordítást jelent: évi 2-3 olajcsere, pár évente új gumik stb. Na most egy olyan autó, ami ezt hosszútávon üzembiztosan nyújtja szerintem minimum 3 milla.
2022. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50 ezer forint.
2022. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha napi használatra kell én olyan 1 millióra mondanám amiért már jó és megbízható autót kapsz .

Pl.:Suzuki Ignis, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Honda civic,Mazda 3vagy 6, Volkswagen golf4.

2022. szept. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jó állapotban van az autó, akkor nem attól, hanem tőled függ, hogy mennyit mész egy nap.

Én nagyjából 2004-2005-ös évjáratnál húznám meg a határt. A 90-es évek autóit akkor se venném, ha patika állapotban van, maximum hobbi autónak. Nagyjából a 2000-es évek, amikor már elkezdtek nagyszilárdságú vázakat használni. Sok gyártó már galvanizálta is a kasznit, nem úgy mint előtte. A technika is már modernnek mondható, figyeltek az ergonómiára, kényelemre és a biztonságra. Az Euro4-es környezetvédelmi besorolás sem a világ vége...

Egy ilyen 17-18 éves autó, ami jó állapotú, nem széthajtott és nem egy városi kisautó, hanem egy alsó-középkategória, ma 1 millió körül megy kb. Egy ilyennel ha karban van tartva, bármikor bárhova nyugodt szívvel el mernék indulni.

2022. szept. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!