Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SEAT Ibiza FR 1.0 TSI-ről...

SEAT Ibiza FR 1.0 TSI-ről tapasztalatok? mennyi az esélye, hogy költeni kell egy 4 éves kocsira?

Figyelt kérdés

7.2 millióért árulnak 2018-as Ibizát 53 ezer kilométerrel.

116 lóerő, kéziváltó, panorámatető meg eléggé fel van extrázva.


Egy 17 éves kiskocsit cserélnék le szóval mindenképp előrelépés lenne nekem, ti bevállalnátok ha tetszene a kocsi? gondolok itt a kockázatokra, hogy esetleg vissza van pörgetve, vagy más komolyabb baja lehet... azért cserélnék mert már unom, hogy a régit állandóan szervízbe viszem


Pénteken nézem meg személyesen de nem értek a kocsikhoz, kereskedőtől venném de 5 pontos az értékelése neten



2022. szept. 5. 13:24
A kérdező szavazást indított:
Inkább újat kell nézni 8-10 millióért azzal kevesebb baj van
4 éves autónál nem szabadna komolyabb baj lenni, a km is reális, bevállalnád, hogy megveszed
2 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

4 éves, kevés kilométerrel, nem szabadna hogy baja legyen. Persze egy alap szervízt illetve átvizsgálást mindenképpen meg kell majd ejteni.

Viszont azt nem értem, ha már ennyi pénzt ki tudsz adni rá, miért nem nézel mondjuk egy Seat Leont?

Minőségileg, futóművileg sokkal jobb, és ennyiért már nagoyn fiatalokat, alacsony futásteljesítményűeket lehet kapni. Vagy ott van a hetes Golf, ami meg már még jobb választás lenne.

2022. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennyi km-nel kb semmi.

Olaj is 13 000 korul volt cserelve a km szerint ugyh az is jo.

Lenyeg folytasd a szervizelest a seatba es addig bajod nem lesz.

En is csak a kiaba hordom, talatam egy jo szervizt kedvesen fogadnak, meghallgatnak, mindent megtesznek amit kerek, elmagyarazzak a dolgokat mit csinaltak stb.

Nagyon jó áron.

2022. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!