Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A JSZP-n (jármű szolgáltatási...

A JSZP-n (jármű szolgáltatási platformon) látható vagyok az egyik műszaki vizsga során készült képen az autóm mellett. Lehet ezt a képet töröltetni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2022. szept. 8. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én autóm mellett is látszik az előző tulaj. De ez mit befolyásol, vagy mi vele a gond?!

Egy laikus azt látja, hogy ott áll valaki. Na és?! Gondolom nem tartod a kezedben a személyidet és a homlokodva sincs felírva a neved, címed, telefonszámod... Egy idegen azt se fogja tudni, hogy ki vagy, lehetnél akár a vizsgahely, műhely alkalmazottja is.

De ha ennyire zavar és rengeteg szabadidőd van ezzel foglalkozni, bemész a kormányablakba és megkérdezed.

2022. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet adni egy kérvényt a módosításra, a vizsgapontokon meg tudják csinálni, vagy meg tudják mondani, pontosan kinek, hogyan lehet elküldeni. Sokat nem érsz vele, mert nekem 6 éve műszaki vizsgán elírták a km óra állásom, 4 éve vettük észre és a vizsgaállomás egyből be is adta a kérvényt, azóta még nem javították. Azóta a kocsim papíron százezret vissza lett tekerve.
2022. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Csak nehogy te szívd meg a végén, vagy a vizsgaállomás. Ott sem lehettél volna a kocsi mellett.
2022. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 :O Én mindig ott állok az autó mellett, akár a helyi márkaszervizben, akár a közlekedési felügyeletnél vizsgázik az autó. Sosem zavartak még ki, hogy nem láthatom, hogy mi történik.

Fotózásnál persze mindig arrébb húzódok egy kicsit. Olyan is volt nálam is, hogy elírták az óraállást. 70.000 km után 900.000 lett, majd két év múlva 110.000. Aki egy kicsit belegondol, világos, hogy ennek mi az oka és nem két év alatt toltam bele 810.000 km-t.

2022. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!