Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kötelező biztosítás váltás...

Kötelező biztosítás váltás hogyan működik?

Figyelt kérdés
Szóval van egy Suzuki Swiftem merre negyed havonta fizettem 20 ezer forintot a mostani Union biztosítónál és Augusztus elején a CLB küldött egy kalkulátort, ahol megnéztem, hogy a K&H-nál az évi fizetés lenne 40, ami azért az évi 80-ál sokall barátságosabb. Az a probléma, hogy a következő forduló szeptember 23. A CLBnél megtudtam volna kötni augusztus 23-ig de kifutottam az időből mert túl lusta voltam megcsinálni és ma erpt vettem magamon de látom, hogy erre már nincs lehetőség. Viszont úgy tudom pár nappal a forduló előttig még manuálisan is megtehetem. Első kérdésem, hogy tényleg megtehetem ezt? Második kérdésem, hogy hogyan?

2022. szept. 12. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
EGy hónappal a forduló előtt mondhatod fel. Írsz egy e-mailt, hogy az XXX sz. biztosítást felmondod. Ennyi.
2022. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De ha tutira akarsz menni, akkor letöltesz egy ilyen mintát, és kitöltöd, beküldöd.


[link]

2022. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es Tehát Augusztus 23 előtt vagy Augusztus 23 és Szeptember 23 között?
2022. szept. 12. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:
A legjobb és legegyszerűbb, ha 30-60 nap között az évforduló előtt(csak ekkor lehet mindenhol) netrisken kitöltesz mindent és akkor a legolcsóbbat ki fogja adni, te csak elfogadod és intézik a lemondást is. A leírásodból ítélve legkésőbb augusztus 23-ig tudtál volna váltani, szóval irreveláns már ez a kérdés. Buktad 1 évre a dolgot.
2022. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a fordulód szept. 23., akkor augusztus 23-ig mondhattad volna fel.
2022. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor tanulópénz... Lustaságomnak köszönhetően dupla annyit fizetek a semmiért...
2022. szept. 12. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szoktak családon belül üzembentartót váltani.

1 évig az asszony nevén van aztán meg saját névre újra kötöd.

De lehet 1-2 héten belül is.

De annak is van egy 6 ezres díja kormányablakban. Azt vissza saját névre megint 6 ezer.

2022. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Már nincs mit tenni, kicsúsztál az időből. Jövőre július 25 és augusztus 24 között lesz lehetőséged módosítani.
2022. szept. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt majd csak jövőre.
2022. szept. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd jövőre. Nyugtasson a tudat, hogy addig sem a semmiért fizetsz
2022. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!