Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most csináltam meg a forgalmi...

Most csináltam meg a forgalmi vizsgát. Az okmány irodában kapott papírral már lehet autót vezetni?Vagy meg kell várni a kártyát? Mert már a hétvégén már mennék vezetni.Az oktatóm azt mondta hogy lehet vele vezetni.

Figyelt kérdés

2022. szept. 12. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Rá van írva a papírra amit adnak. De ezt el is mondják amikor odaadják a papírt.
2022. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Csak belföldön, amíg megjön a plasztik, de max 30 napig.
2022. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez csak a nyolcvankettedik ilyen kérdés az elmúlt három hónapban. Igen, lehet vele vezetni,úgy ahogy a 2-es mondja.
2022. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, hogy most hogy van, én 3 éve csináltam és akkor rajta volt a papíron és el is mondták nekem, hogy nem lehet vele vezetni. Előttem azt írták, hogy lehet, lehet, hogy változtattak rajta azóta. Nézd meg mi van a papírra írva.
2022. szept. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen, változott.
2022. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom szabadna-e olyan embernek vezetni, aki nem tudja elolvasni a papírt amit kap, nem tudja értelmezni amit a kompetens személy mond, de majd a netes megmondóembereknek hisz
2022. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
rá van írva a papírra. mikor én csináltam még nem lehetett
2022. szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Valószínű sokkal egyszerűbb a gyakorikérdésekre beírni -és a válaszoló idegenekkel hosszan vitázni- mint egy kifejezetten neked szóló A4-es határozatot elolvasni.


Elgondolkodtató........ :/

2022. szept. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!