Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 607 2.2 HDI pályaautónak?

Peugeot 607 2.2 HDI pályaautónak?

Figyelt kérdés

Munkám miatt sokat ingázok nagyon, sokszor 3-4 fővel, igazából tágas kényelmes autót keresek.

A felszerelésünk annyira nem nagy.

Hetente 4 napon át van utazás, olyan 1,5 ezer km összesen, 200km-es etapokban. Évente cirka 40-50 ezer km-re kalkuláltam.


Adott lenne egy teljesen informálható.

Egy helyi osztrák peugeot szalon-szervíz vezetőé, null km-es korától, csak váltott.

5500 euró ~1,6 millió forint.

Árban nagyon jó, és még DPF nélküli, illetve volt szerencsém próbálni, kényelemre minden igényt kielégít.

Csak nincs szerencsém ezzel a 2.2 HDI 170 lóerős változat.


2018. dec. 7. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam francia guruktól, hogy ez a 2.2 HDi nem a legjobb motor, a 2.0 HDI jobb, megbízhatóbb. De ha annyira ól lekövethető a kocsi, rosszul nem jársz vele. Arra azért figyelj, hogy ez sok helyen már ki lesz tiltva.
2018. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!