Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valamilyen drága/ritka/látv...

Ha valamilyen drága/ritka/látványos autó tulajdonosai lennétek, mit reagálnátok ha valaki az utcán lefotózná a kocsit?

Figyelt kérdés

Elöljáróban leszögezném hogy nekem NINCS semmi ilyen autóm és nem is lenne rá pénzem, szóval nem magamról van szó, engem az emberek általános hozzáállása érdekel.

Tegyük fel tulajdonosai vagytok valami látványos, gyors, ritka, drága kocsinak, tudjátok mire gondolok, Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce, Aston Martin, Maserati, de ide vehetők akár a komolyabb AMG vagy BMW M modellek is például, vagy pl. Audi R8, Nissan GTR, Bentley ilyesmi.

Szóval ha ilyen autótok lenne, és épp kinn állnátok vagy közlekednétek vele valahol, mit szólnátok ahhoz ha valaki lefotózná a kocsit minden szögből? Zavarna, nem zavarna?



2022. szept. 14. 11:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, legyen az bármilyen autó.
2022. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!