Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valamilyen drága/ritka/látv...

Ha valamilyen drága/ritka/látványos autó tulajdonosai lennétek, mit reagálnátok ha valaki az utcán lefotózná a kocsit?

Figyelt kérdés

Elöljáróban leszögezném hogy nekem NINCS semmi ilyen autóm és nem is lenne rá pénzem, szóval nem magamról van szó, engem az emberek általános hozzáállása érdekel.

Tegyük fel tulajdonosai vagytok valami látványos, gyors, ritka, drága kocsinak, tudjátok mire gondolok, Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce, Aston Martin, Maserati, de ide vehetők akár a komolyabb AMG vagy BMW M modellek is például, vagy pl. Audi R8, Nissan GTR, Bentley ilyesmi.

Szóval ha ilyen autótok lenne, és épp kinn állnátok vagy közlekednétek vele valahol, mit szólnátok ahhoz ha valaki lefotózná a kocsit minden szögből? Zavarna, nem zavarna?



2022. szept. 14. 11:39
A kérdező szavazást indított:
még örülnék is, büszke is lennék rá
egyáltalán nem zavarna, csak nyugodtan
nem érdekelne, nem foglalkoznék vele
nem örülnék neki, de nem szólnék érte
zavarna, megkérdezném miért fotózza
nagyon dühös lennék, leordítanám és töröltetném a fotókat
rendőrt hívnék
egyéb (megírom)
12 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nekem ez mindennapos esemény, bár nem annyira fényképezgetik, inkább csak leszólítanak kérdeznek ki/be szálláskor.
2022. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Nyilván aki ilyet vesz nem véletlenül teszi... És általában olyan mentalitásúak, akik "ez a csóró proli nekem ne fotózgassa a kocsimat, mit jön ő ahhoz" alapon működnek.


Szóval, ha nekem ilyen lenne, olyanná kéne válnom, mert nem vagyok ilyen.


Ritka autónk van de szerencsére "lenézett", így annyira nem feltűnő. Két legyet egy csapásra. Megdícsérik ha úgy van, de ugyanakkor nem fáj a foga senkinek rá.

2022. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell ehhez Ferrari, 3,5 milliós viszonylag ritka autóm van és előfordul. Egyébként amíg pár képet csinál valaki és engem békénhagy, a kocsihoz sem ér, addig nem zavar.
2022. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Pár napja láttam egy fekete Aston Martint,gyönyörű autó...Nem mertem lefényképezni,lehet a 008-as ügynök használja és egy kép miatt bajba kerülhetek...
2022. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
A kérdező, aki azt állítja, hogy neki nincs ilyen autója, és nem ébrednek benne gyilkos ösztönök, ha valaki fotózza a kocsiját, de mi tudjuk, hogy dehogynem. :D Ilyen kérdést ugye normális polgár nem tesz fel.
2022. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy #3 is írja. Nekem sosem volt, nem is lehetne ilyen hiperdrága autóm, de volt pár ritka típusom, főleg régi, 30+ éves hobbiautók patika állapotban (legalábbis ránézésre). Sokszor volt hogy fotózták, vagy kérdeztek mikor látták hogy az enyém. Legtöbbször nem zavart, sőt örültem neki, de például ha siettem és nem volt időm diskurálni róla akkor volt hogy idegesített a helyzet.
2022. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
Örülnék neki.
2022. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Eleve nem lenne ilyen kocsim, se másfajta, mert nincs rá igényem. Más dolgok tesznek boldogabbá az életben, nem az autó.

Ha lenne is ilyen autóm valahonnan, valószínűleg gyorsan túl adnék rajta, és addig sem érdekelne, ki fotózza.

2022. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez minden napos, megszokott dolog. A gazdagsággal, igényességgel, profizmussal, ez jár.
2022. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá gazdagság.



30+-os hobbiautóval is általános dolog.

2022. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!