Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be merjek válalni napi 34...

Be merjek válalni napi 34 kilométert robogóval?

Figyelt kérdés
Keeway robogó, 2018-as évjáratú, van benne 5000 valamennyi kilométer. 3,2 litert fogyaszt, mennyire csapolná le a tankot? Mennyibe kerülne ez nekem? Heti 5 nap mennék vele így ennyit
2022. szept. 15. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
AZt azért kitudod tán számolni?
2022. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mennyit fogyaszt, és tudod milyen messze mész, így a kérdés felét nem értem. Mert gondolom számolni is tudsz.

Én napi 50-et ingázok robogóval, úgyhogy a motor szempontjából a 34 az egyáltalán nem sok.

2022. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

34x5=170. 170 km-t mennél egy héten 100-on fogyaszt 3,2 litert. 170-en 5,44 litert eszik. Az, hogy mennyibe kerülne ez neked, csak te tudod, mert nem tudom, hogy hol vagy és a tankolni kívánt kúton mennyi a benzin literje. De ha megvan az a szám, akkor nagyon egyszerű matekkal fogod, s beszorzod azt a számot az 5,44-gyel. Így megkapod, hogy mennyibe kerül neked egy hét robogózás. Ha egy hónapra vagy kíváncsi, akkor pedig azt az eredményt még megszorzod 4-el, mert egy hónapban 4 hét van.


Ilyen egyszerű. 👍

2022. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Banyek, akinek ilyen alap matek nem megy az milyen munkát tud elvégezni amiért érdemes 34 kilométert utazni?
2022. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem a távolságon és a fogyasztáson aggódnék,hanem a forgalmon. A cégem 30km-re van az otthonomtól, és van,hogy én is az 50-es mocimmal megyek, 8-as főúton, ami 2x2 sávos és 110-es sebességkorlátozás van rajta, amin persze inkább 130-150-el mennek, de ha sima főút lenne, akkor se tartanák be a 90-et. Hiába a dupla sáv, mindig van egy autós aki alig tart oldaltávolságot, szóval nem egy életbiztosítás városon kívül olyan motorral közlekedni, amivel nem lehet a forgalom tempójához igazodni, és folyton kerülgetik az embert.
2022. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!